Заходи до Дня Захисника України

14 жовтня 2020 року до Дня Захисника України головою Миронівської районної державної адміністрації Київської області Сергієм Фесенком спільно з першим заступником голови Миронівської районної державної адміністрації Київської області Олександром Коліньком та керівниками установ здійснено покладання квітів до пам’ятника Героя Небесної Сотні та вшановано захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, хвилиною мовчання.

Цього ж дня на центральному стадіоні «Колос» пройшов матч Чемпіонату України з футболу серед юнацьких команд U-19. Прийняли участь команди «Зоря Миронівщини» та команда м.Києва. Перед початком матчу голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко побажав спортсменам та їхнім родинам доброго здоров’я, добробуту та перемог.

Також, в День Українського козацтва та в день свята Покрови Пресвятої Богородиці голова Миронівської районної державної адміністрації Київської області Сергій Фесенко та перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Київської області Олександр Колінько відвідали матерів загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.
Сергій Фесенко подякував кожній матері за сина, який робив все можливе для збереження цілісності України, її суверенності, недоторканості, який стояв на захисті своєї Батьківщини. Побажав їм благополуччя й довголіття, міцного здоров’я, терпіння, а ще – запевнив що, про їхніх синів та їхній героїчний подвиг жителі Миронівського району пам’ятатимуть завжди та дякуватимуть їм за мирне небо.

Важливо згадувати та вшановувати подвиг захисників України, які віддали найцінніше – своє життя. Захисники стояли за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній Україні. Герої житимуть у нашій пам’яті вічно, поки ми пам’ятатимемо про них та шануватимемо.