Привітання з Днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва

У світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, в День Українського козацтва, в День створення Української Повстанської Армії, 14 жовтня, ми відзначаємо День захисника України.

Справжнє свято мужності й самовідданості. Це Ваше свято, шановні учасники операції Об’єднаних сил та антитерористичної операції, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Зі скорботою схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто пожертвував життям заради Батьківщини, рідного народу. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв. Не маємо права забувати про їх родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.
Ми шануємо тих, хто демобілізований, але не слід забувати й волонтерів. Вони – прості люди, які на другий план відклали особисте життя, адже не просто вболівають за майбутнє країни, вони мають незламну віру в перемогу і щодня роблять кроки для того, щоб наша армія та бійці були забезпечені всім необхідним.

Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.
У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство всіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Щиро бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Дякую кожному воїну-захиснику України за звитягу та героїзм!
Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою

Голова Миронівської районної
державної адміністрації Сергій Фесенко