Привітання з професійним святом Днем Державної санітарно-епідеміологічної служби!

Шановні працівники Державної санітарно-епідеміологічної служби Миронівщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята.
Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності жителів Миронівського району: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища.
Ваша самовіддана і важлива для всього суспільства праця, яка спрямована на профілактику захворювань, створення сприятливого епідеміологічного клімату в районі заслуговує поваги. Високий професіоналізм, великий досвід і глибокі знання поєднуються з загостреним почуттям відповідальності за здоров’я людей, утвердженням здорового способу життя.

Вважаю, що надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення, можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров’я людей техногенних катастроф. Це визначає особливу роль працівників Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Висловлюю щирі слова вдячності усім працівникам санітарно-епідеміологічного профілю за високий професіоналізм та відданість обраній справі. Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і родинного затишку.
З повагою

Голова Миронівської районної
державної адміністрації Сергій Фесенко