Привітання з професійним святом – Днем вчителя!

Шановні працівники освіти Миронівського району!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем вчителя!

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Не лише від батьків залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, а й від вчителя. Ви — творці майбутнього нашого району, держави.
Висловлюю Вам велику вдячність за Вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю. Глибоко переконаний у тому, що ваш професіоналізм, відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти Миронівського району.
Нехай Ваша мудрість та досвід завжди будуть гідно оцінені державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Бажаю від щирого серця Вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива достигає новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

З повагою

Голова Миронівської районної
державної адміністрації Сергій Фесенко