Робоча нарада

13 жовтня 2020 року головою Миронівської районної державної адміністрації Київської області Сергієм Фесенком проведено нараду з головами сільських рад Миронівського району та запрошеними по ряду питань пов’язних з навчанням в закладах освіти Миронівського району та забезпечення належних протиепідемічних умов в ході проведення виборів 25 жовтня 2020 року в Миронівському районі. На нараді розглядалися та обговорені такі питання:
Завідувач сектору освіти Миронівської районної державної адміністрації Запара М.І. повідомив присутнім головам сільських рад та запрошеним, що Державною комісією ТЕБ та НС прийнято рішення розпочати шкільні канікули раніше запланованих, а саме з 15 по 30 жовтня 2020 року. Окрім того, в ході розмови з головами сільських рад були обговорені питання початку опалювального сезону з настанням холодів в приміщеннях, як дитячих садочків так і шкіл, в тому числі, на період канікул.
Одним з важливих питань для Миронівської районної державної адміністрації залишалось питання забезпечення протиепідемічними засобами виборчих дільниць Миронівського району.
Голова територіальної виборчої комісії Резніченко Л.В. доповіла про готовність виборчих дільниць та створених комісій до роботи 25 жовтня 2020 року. В ході обговорення деталей з головами сільських рад, керівником апарату Миронівської міської ради гарантовано повне забезпечення виборчих дільниць Миронівського району всіма протиепідемічними засобами.

Актуальним для населення Миронівського району та адміністрації на сьогодні залишаються питання роботи Миронівської районної лікарні. У свої виступах головний лікарь некомерційного підприємства Миронівської районної ради “Миронівська центральна районна лікарня”, та головний лікар некомерційного підприємства Миронівської районної ради “Миронівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” детально пояснили головам сільських рад та запрошеним про ситуацію, яка склалась в районній лікарні з метою донесення до громадян міста та сіл Миронівського району всієї проблематики в роботі медичного закладу, пов’язаної із захворюванням населення на COVID-19.

Невтішний стан захворюваності населення підтвердив у своєму виступі Кравченко М.П. завідувач відділу Миронівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України».
Присутній на нараді начальник Миронівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Омельченко В.О. підкреслив важливість дотримання всіх протиепідемічних норм громадянами міста та району під час відвідування місцевого ринку, громадських місць і особливо міжміського та міського транспорту.
Присутні начальник Миронівський ВП ГУНП в Київській області Кравчук О.В. та начальник Миронівського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Масло О.В. розповіли про дотримання громадського правопорядку та протиепідемічних правил під час проведення виборів та доповіли про готовність до проведення виборів 25 жовтня 2020 року.
Підсумовуючи нараду головою Миронівської районної державної адміністрації висловлено подяку сільським голова Миронівського району та присутнім за змістовно проведену роботу, та запропоновано головам сільських рад донести до населення району всі питання та шляхи їх вирішення висвітленні в ході обговорення.