Інформація для підприємців

За інформацією, отриманою від Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, 27 жовтня 2014 року Посол України Сергій Пасько провів зустріч з керівництвом провідної франко-еміратської мережі магазинів «Carrefour» в Йорданії Філіпом Жуто (Philippe Juteau) та Софіяном Ухібом (Sofiane Ouhib). У ході переговорів сторони обговорили питання поставок української продукції (овочів, фруктів, твердих сирів, молочної продукції, виробів з шоколаду, мінеральної води та ін.) до супермаркетів «Carrefour» (http://www.carrefourjordan.com).

Посадовці зазначили, що на території Королівства є 3 гіпермаркети та 14 супермаркетів даної мережі. Разом з тим, Ф.Жуто та С.Ухіб висловили зацікавленість до даної пропозиції і готові розглянути звернення українських компаній.

Крім того, Ф.Жуто додав, що у разі успішного налагодження співробітництва з українськими компаніями, він може сприяти експорту вітчизняної продукції до мережі «Carrefour» інших країн.

Посольство України також готове надавати максимальне сприяння українським товаровиробникам у просуванні їхньої продукції на ринок Йорданії та інших країн регіону.

Вітчизняні підприємства, зацікавлені в експорті продукції на ринок Йорданії та співпраці з мережею магазинів «Carrefour» в Королівстві мають надіслати детальну інформацію (англійською або арабською мовою) про свою діяльність, продукцію та її орієнтовну вартість на електронну адресу керівництва згаданої мережі (souhib@mafcarrefour.com) та в копії Посольству України в Йорданії – emb_jo@mfa.gov.ua.

Мережа готова напряму купувати товари з України, якщо постачання буде здійснюватися на умовах CIF.

Додатково: Йорданське Хашимітське Королівство є стабільною, транзитною державою, в якому проживає та тимчасово перебуває багато іноземців з США, ЄС, країн Перської затоки та СНД. Крім того, французька компанія роздрібної торгівлі «Carrefour» займає 1 місце в Європі та 2 місце у світі з товарообігом понад 100 млрд. євро у 2013 році та кількістю магазинів понад 10 тисяч в 34 країнах.