ПФУ

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

              Начальник відділу обслуговування громадян Людмила Діденко  провела зустріч з трудовим колективом Київської міської дирекції ПАТ ”Укрпошта”, де ознайомила громадян з реформуванням пенсійної системи, зі складовими від яких залежить розмір пенсії, а саме: наявність страхового стажу та розмір заробітної плати .Надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам по стажу та заробітній платі, про вчасне повідомлення про вступ та звільнення з роботи. Також присутніх поінформовано про переваги користування Веб – порталом електронних послуг Пенсійного фонду України: надання корисної інформації з питань пенсійного страхування, інструкцій та бланків документів, здійснення контролю за нарахованою заробітною платою та сплатою страхових внесків, перегляд в режимі он – лайн інформації щодо пенсійного законодавства та отримування послуг, які раніше вимагали особистого звернення в управління та про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, як одного з рівнів пенсійного забезпечення, що надасть змогу кожному громадянину приймати участь у формуванні своєї майбутньої пенсії.

     Всі присутні мали змогу задати запитання, які їх цікавили та отримати вичерпні відповіді.

     Крім того було наголошено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти на сторінках відомчих видань: газети “Пенсійний кур’єр”, журналу “Вісник Пенсійного фонду України” та роздано буклети

” Запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”, “Легалізація робочих місць та заробітної плати”.

Начальник відділу обслуговування громадян
Кагарлицького об’єднаного управління
Пенсійного фонду України Київської області                                 Л.Г.Діденко

DSC_0199


 

ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ МИРОНІВСЬКОГО          РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Начальник Миронівського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області Людмила Григорівна провела зустріч з безробітними в Миронівському районному центрі зайнятості, на якій присутніх ознайомлено з   основними вимогами пенсійного законодавства, механізмом розрахунку складових пенсії та основними засадами пенсійної реформи. Акцентовано увагу громадян на легалізації заробітної плати. Оплата праці найманих працівників ”в конвертах” впливає на трудовий стаж, адже розмір майбутньої пенсії залежить від сплати страхових внесків (стаж рахується пропорційно сплаченим внескам) та величини заробітної плати. Переглянути та звірити інформацію щодо розміру заробітної плати та своєчасності сплати внесків можливо, скориставшись Веб – порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Реєстрація на Веб – порталі надасть можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, інструкції та бланки документів.

       Окрім того, було обговорено питання запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. яка надасть можливість сформувати індивідуальні накопичення громадян та прийняти участь у формуванні майбутньої пенсії. Повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти на сторінках відомчих видань: газети ”Пенсійний кур»єр”  та журналу “Вісник Пенсійного фонду України” та роздано буклети ”Запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування” та ”Легалізація робочих місць та заробітної плати”.

        В ході зустрічі всі мали можливість поставити запитання та отримати на них змістовні відповіді.

 

 

Начальник відділу обслуговування громадян
Кагарлицького об’єднаного управління
Пенсійного фонду України Київської області                                 Л.Г.Діденко

DSC_0217


ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

    Працівниками Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено зустріч з трудовим колективом ПрАТ”Київобленерго” Миронівський РП.
Начальник відділу обслуговування громадян Л.Г.Діденко проаналізувала показники, від яких залежить розмір пенсії, умови реалізації права на пенсію того чи іншого виду. Присутніх громадян ознайомлено з послугами, які можна отримати, користуючись Веб – порталом Пенсійного фонду України, а саме: здійснення контролю за нарахованою заробітною платою та сплатою страхових внесків, перегляд інформації з власної пенсійної справи та запропоновано зареєструватися. Наголошено на легалізації заробітної плати, адже розмір пенсії залежить від величини заробітку. Під час зустрічі було зазначено, що запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, як одного з рівнів пенсійного забезпечення, дасть змогу кожному приймати участь у формуванні своєї майбутньої пенсії.
Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій А.Г.Самойлик поінформувала про останні зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, а саме: про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року відповідно до Закону України ”Про Державний бюджет України на 2017 рік”, з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, запропонована Урядом В.Гройсмана. Надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам по стажу та заробітній платі, звернуто увагу на основних проблемах, з якими стикаються громадяни при виході на пенсію.
Наприкінці зустрічі було надано вичерпні та змістовні відповіді на поставлені запитання, а також повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти на сторінках відомчих видань: газети “Пенсійний кур’єр” та журналу “Вісник Пенсійного фонду України” та роздано буклети “Про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”, “Інформаційний портал Пенсійного фонду України”,”Легалізація робочих місць та заробітної плати”.

Начальник відділу обслуговування громадян
Кагарлицького об’єднаного управління
Пенсійного фонду України Київської області                                 Л.Г.Діденко

DSC_0190 DSC_0186


 

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ)
СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Начальником Миронівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Київської області Аллою Самойлик було взято участь у засіданні Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Миронівській районній державній адміністрації. Під час засідання Комісії розглянуто питання по відновленню соціальних виплат по заявах 10 внутрішньопереміщеним особам.

Начальник відділу обслуговування громадян
Кагарлицького об’єднаного управління
Пенсійного фонду України Київської області                                 Л.Г.Діденко фото ААЛА