Розпорядження

Миронівський м'ясопереробний завод Легко

 У К Р А Ї Н А
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 липня 2013 року              м.Миронівка                          № 248

 

Про затвердження детального плану території за
межами м.Миронівка, для проектування об’єкту
будівництва „Каналізаційні очисні споруди з
блоками механічно-хімічного і біологічного
доочищення стоків Миронівського
м’ясопереробного заводу „Легко”

 

            Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), „Про регулювання містобудівної діяльності”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 16.11.2011 № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, розпорядження Миронівської райдержадміністрації від 26.04.2013 № 143 „Про розробку детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами м.Миронівка, для проектування об’єкту будівництва „Каналізаційні очисні споруди з блоками механічно-хімічного і біологічного доочищення стоків Миронівського м’ясопереробного заводу „Легко”:

1.  Затвердити  детальний план території (надалі ДПТ) орієнтовною площею 4,0 га за межами м.Миронівка, на території очисних споруд м.Миронівка, для проектування об’єкту будівництва „Каналізаційні очисні споруди з блоками механічно-хімічного і біологічного доочищення стоків Миронівського м’ясопереробного заводу „Легко”, за адресою: 1-ий кілометр автодороги Миронівка-Канів.

2. Забудовнику території отримати у відділі містобудування та архітектури Миронівської райдержадміністрації містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки за межами м.Миронівка, на території очисних споруд м.Миронівка, для проектування об’єкту будівництва „Каналізаційні очисні споруди з блоками механічно-хімічного і біологічного доочищення стоків Миронівського м’ясопереробного заводу „Легко” за адресою: 1-ий кілометр автодороги Миронівка-Канів.

 3.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Ткаченка М.М.

Голова  адміністрації                                    (підпис)                      В.С.Усик

ТОВ Агрофлекс

У К Р А Ї Н А
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 серпня 2013 року             м.Миронівка                          №  285

 

Про затвердження детального плану території в межах
Зеленьківської сільської ради Миронівського району
Київської області для проектування об’єкту будівництва
«Реконструкція колишнього складу сільгоспхімії під
склади насіння, мінеральних добрив та засобів захисту
рослин по вул. Шевченка, 38 в с.Зеленьки,
Миронівського району Київської області»

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» (із наступними змінами), «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», на підставі розпорядження голови Миронівської райдержадміністрації від 26.04.2013 № 145 «Про розробку детального плану території земельної ділянки, розташованої в межах Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області, для проектування об’єкту будівництва «Реконструкція колишнього складу сільгоспхімії під склади насіння, мінеральних добрив та засобів захисту рослин по вул. Шевченка, 38 в с.Зеленьки, Миронівського району Київської області»:

1. Затвердити детальний план території (надалі ДПТ) орієнтовною площею  2 га в межах Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області для  проектування об’єкту будівництва «Реконструкція колишнього складу сільгоспхімії під склади насіння, мінеральних добрив та засобів захисту рослин по вул. Шевченка, 38 в с.Зеленьки, Миронівського району Київської області».

2. Забудовнику території – ТОВ «Агрофлекс» отримати у відділі містобудування та архітектури Миронівської райдержадміністрації містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки в межах Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області для  проектування об’єкту будівництва «Реконструкція колишнього складу сільгоспхімії під склади насіння, мінеральних добрив та засобів захисту рослин по вул. Шевченка, 38 в с.Зеленьки, Миронівського району Київської області».

3.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ткаченка М.М.

 Голова  адміністрації                     (підпис)                                           В.С.Усик

ФГ „Припіяло А. В.”

У К Р А Ї Н А
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 серпня 2013 року             м.Миронівка                          № 284

Про затвердження детального плану території в межах
Зеленьківської сільської ради Миронівського району
Київської області для проектування об’єкту будівництва
«Зерносушарка
SUKUP TE 2082 E та зерноочисна лінія
потужністю 40 тонн/год на території Зеленьківської
сільської ради по провулку Ветеранів, 31»

 

            Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» (із наступними змінами), «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», на підставі розпорядження голови Миронівської райдержадміністрації від 26.042013 № 144 «Про розробку детального плану території земельної ділянки , розташованої в межах Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області , для проектування об’єкту будівництва «Зерносушарка SUKUP TE 2082 E та зерноочисна лінія потужністю 40 тонн/год на території Зеленьківської сільської ради по провулку Ветеранів, 31»:

1.     Затвердити детальний план території (надалі ДПТ) орієнтовною площею 4,0 га в межах Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області для  проектування об’єкту будівництва «Зерносушарка SUKUP TE 2082 E та зерноочисна лінія потужністю 40 тонн/год на території Зеленьківської сільської ради по провулку Ветеранів, 31».

2. Забудовнику території – СФГ «Припіяло А.В.» отримати у відділі містобудування та архітектури Миронівської райдержадміністрації містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки в межах Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області для  проектування об’єкту будівництва «Зерносушарка SUKUP TE 2082 E та зерноочисна лінія потужністю 40 тонн/год на території Зеленьківської сільської ради по провулку Ветеранів, 31».

3.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ткаченка М.М.

Голова  адміністрації                  (підпис)                                               В.С.Усик

 

ТОВ „НВА „Нива Лісостепу”