Робочий візит до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний»

У с. Карапиші Миронівського району з 26 вересня по 2 жовтня в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» проходить щорічний обласний фестиваль для дітей  з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

30 вересня голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко спільно з завідувачем Миронівського МРВЛД
ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» Миколою Кравченком з робочим візитом завітали до дитячого закладу з метою ознайомлення та контролю якості надання оздоровчих послуг.

Привітно зустрів директор дитячого закладу Руслан Поштовий, який провів екскурсію по закладу, розповів про його функціонування в умовах пандемії COVID-19, які заходи були проведені та чим забезпечені.  

На даний час в закладі перебуває більше ста дітей з усієї Київської області, які проходять оздоровлення та беруть участь у  обласному фестивалі «Повір у себе».

Заклад розпочав свою роботу з 2015 року, сучасний з усіма зручностями, які були враховані для дітей, цілорічного функціонування.  Протягом дня діти цікаво та з користю проводять час разом зі своїми вихователями. Кожного дня проводиться різна програма – від тематичних заходів до екскурсій, квестів. Також тут багато ігрових зон, сучасний коп’ютерний клас. Діти повноцінно харчуються, відпочивають та культурно збагачуються, отримують нові знання та  нові враження, знайомляться з новими друзями.

Наступна зміна розпочнеться з 05 по 18 жовтня для соціально-незахищених категорій дітей Київщини, також п’ятеро дітей будуть оздоровлюватися із Миронівського району. Сергій Фесенко подякував директору дитячого закладу Руслану Поштовому за змістовне і цікаве знайомство із «Зоряним» та в подальшому  на спільну співпрацю і допомогу.