Category Archives: Без категорії

Вшанування пам’яті жертв голодоморів

Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори. Ця трагічна сторінка нашої історії досі відзивається болем та відчаєм від усвідомлення того, через що довелося пройти нашим дідам і прадідам.

Сьогодні біля пам’ятника жертвам голодомору відбулося покладання квітів, вшанувавши пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей – наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Continue reading →

28 листопада — День пам’яті жертв голодоморів

Шановні жителі Миронівщини!

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, найжахливішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу.

28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі і тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори. Ця трагічна сторінка нашої історії досі відзивається болем та відчаєм від усвідомлення того, через що довелося пройти нашим дідам і прадідам.

Це трагедія, масштаби якої неможливо збагнути, а витоки цієї трагедії так і не осмислені належним чином. Дух голодної смерті прокотився українськими селами, завітав у кожну оселю, заглянув кожному в очі. Залишивши після себе морок, плач, спустошення та опухлі людські тіла. Він сіяв страх, біль, розпач та безвихідь, огортаючи своїми путами як дітей так і старих, як жінок так і чоловіків – нікого не жаліючи.

Всі жителі Миронівського району можуть приєднатися до акції 28 листопада о 16 годині – у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами голодоморів українського народу. Це знак нашої скорботи. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це світло очищення задля нашого майбутнього.

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей – наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Continue reading →

На Київщині застрахували понад 66% медиків, які працюють з «ковідними» пацієнтами

Понад 66% медиків, які надають допомогу хворим на коронавірус, отримали страховку. Йдеться про 2415 осіб. До початку грудня планують застрахувати всіх працівників госпітальних баз.

На цьому акцентували в департаменті охорони здоров’я ОДА сьогодні, 27 листопада.

«Страхування – динамічний процес. У нас збільшується кількість перепрофільованих закладів охорони здоров’я, додаються нові медичні команди, тому ми продовжуємо працювати над тим, щоб страховку отримали всі», – пояснили в департаменті.

Нагадаємо: цього тижня очільник області провів нараду з керівниками райдержадміністрацій і головними лікарями госпітальних баз. Одне з питань, яке розглянули, стосувалось саме страхування медиків. І Василь Володін закликав вирішити його якомога швидше.


Повідомляє пресслужба КОДА.

На Київщині може з’явитись ще вісім госпітальних баз

Мережа госпітальних баз Київської області найближчим часом може розширитись. Йдеться про вісім закладів охорони здоров’я. Питання їх включення наразі розглядає Міністерство охорони здоров’я.

Про це проінформував департамент охорони здоров’я ОДА сьогодні, 27 листопада.

Наразі в області «ковідних» пацієнтів приймають 23 лікарні. Вони розраховані 2 185 ліжко-місць. Якщо до переліку госпітальних баз додасться ще вісім медзакладів, мережа інфекційних ліжок розшириться ще на понад тисячу.

Зазначимо: наразі госпітальні бази області завантажені на 55,7%. Стаціонарне лікування отримують 1217 пацієнтів.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Робоча нарада

Сьогодні 26 листопада відбулася робоча нарада голови Миронівської районної державної адміністрації Сергія Фесенка з представником ВАТ «Будівельно-монтажний трест № 8» Андрієм Носіком щодо виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-09 Миронівка-Канів. Підрядчик виконує більше 20 проектів по Україні, один з яких реалізується на території Миронівського району. Кошторисна вартість виконання робіт автомобільної дороги Р-09 Миронівка-Канів на 2020 рік становить близько 30 млн.грн., на відновлення об’їзних шляхів – 5 млн.грн.

До кінця 2020 року планується виконання робіт довжиною 3 км, шляхом фрезерування верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштування поширення дороги з щебеню, влаштування основи дороги з укочуваного цементобетонну.

Continue reading →

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
Дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, котрі в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.

Цього дня щороку уряди країн та міжнародні організації здійснюють заходи з метою підвищення інформованості суспільства щодо цієї проблеми. Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані.

Continue reading →

IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

З метою обміну досвідом та кращими практиками щодо молодіжної роботи в малих громадах, підтримки ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу щодо використання діджитал інструментів в молодіжній роботі та удосконалення реалізації програми «Молодіжний працівник». З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць в онлайн форматі шляхом трансляції першого молодіжного телеканалу та онлайн телемосту між молодіжними працівниками та працівницями.

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за посиланням: https://www.facebook.com/yw4forumua/posts/429313381796440. 

Continue reading →

До уваги представників ЗМІ

25 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Допомога людям з інвалідністю

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

03 грудня громадськість буде відзначати Міжнародний день людей з інвалідністю.

Голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко висловлює щиру подяку за надання допомоги людям з інвалідністю 1, 2 та 3 групи по зору Миронівського району:

СКІБІ Борису Сергійовичу – генеральному директору ПРАТ «Київ-Атлантик Україна»

Continue reading →

Пілотний спецпроект «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ. СПОРТ. Київщина.»

З метою розвитку неформальної освіти молоді, задіяної у сфері спорту Київської області 07-09 грудня 2020 року буде проведено пілотний спецпроект «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ. СПОРТ. Київщина.».

Це проект для тих, хто пов’язує своє майбутнє з Україною, прагне позитивних змін для країни і потребує знань та досвіду для реалізації ідей, що змінюють життя і здійснює свою основну діяльність в сфері спорту, а також зацікавлений і вмотивований розвивати спортивну галузь в регіоні (молоді спортсмени, тренери, менеджери в сфері спортивної роботи, фахівці органів місцевого самоврядування і центральних органів виконавчої влади на місцях, котрі працюють в сфері розвитку спорту, молоді спортсмени, які займають активну громадську позицію, здійснюють політичну діяльність на місцевому рівні).

Continue reading →

Інформаційне повідомлення про систему RASFF

 Миронівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RASFF від 13 листопада 2020 року RASFF № 2020.4964-fup 1 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів (0,37 мг/кг – ppm) з порціонних ложок, що експортувалися з Фінляндії (виробник: Fiskars Finland Oy Ab, Helsinki) до Королівства Данія (вантажоодержувач: Fiskars Danmark A/S, Glostrup) та до України (отримувачі: ТОВ «Світ-Україна», вул. Київська, 8, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область, 08132; ТОВ «Т2 СТРОЙ», просп. Повітрофлотський, 92 Б, м. Київ, 03036).

Continue reading →

Методи оцінки стану насінницьких посівів озимих культур.

Успішне зимування озимих  культур є однією з головних проблем, що постає перед агрономами при їх вирощуванні. Озимі культури найбільше терплять  і гинуть від вимерзання, випрівання, вимокання та льодової кірки.

 При критичних для культури мінусових температурах (особливо коли вони встановлюються раптово або відразу після відлиги) настає вимерзання, яке призводить до загибелі рослин. Після відлиги такі рослини втрачають тургор, швидко жовтіють та сохнуть.

Вимокання спричиняє  загибель рослин під водою, що призводить до надмірної витрати цукрів  Такі рослини через 8-­10 днів жовтіють, а через 12-15 днів знебарвлюються і гинуть. Озиме жито є більш чутливе до вимокання ніж озима пшениця. В боротьбі з вимоканням більш ефективні профілактичні заходи — завчасне нарізання стічних борозен,  щілювання, поступове засипання блюдець, посів стійких до вимокання сортів.

Continue reading →

Київська область: рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку

20 листопада 2020 року о 12:40 до оперативно-диспетчерської служби Миронівського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Миронівський район, село Вікторівка, вулиця Молодіжна, 9.

До місця виклику було направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка.

По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить житловий будинок.

Пожежу локалізовано о 13:17 та повністю ліквідовано о 13:23.

Під час пожежі було задіяно 2 одиниці техніки 14-ДПРЧ м. Миронівка та 7 чоловік особового складу.

Continue reading →