Monthly Archives: Жовтень 2020

Заходи до 76-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників

Сьогодні 28 жовтня в зв’язку з річницею звільнення України від фашистських загарбників голова Миронівської районної державної адміністрації Київської області Сергій Фесенко, перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Київської області Олександр Колінько спільно з головою Миронівської міської ради Віталієм Савенком, першим заступником голови Миронівської міської ради Олександром Шпилем, головою Миронівської районної організації ради ветеранів України Ігорем Савченко та за участю представників установ, організацій відбулося вшанування героїв хвилиною мовчання та покладання квітів до Меморіалу Слави в м.Миронівка.

Continue reading →

До річниці звільнення України від фашистських загарбників!

28 жовтня – річниця звільнення України від фашистських загарбників!

Цього дня ми вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна.
Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. Переможна битва за Україну, яка тривала довгих 22 місяці, стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.

Continue reading →

П Р О Т О К О № 35 позачергового засідання Миронівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Миронівської районної державної адміністрації

(підпис)   Сергій Фесенко

23 жовтня  2020 року  

П Р О Т О К О Л   № 35

позачергового засідання Миронівської районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

м. Миронівка                                                                      23 жовтня  2020 року

Головував:  Фесенко Сергій Володимирович – голова Миронівської районної       державної адміністрації 

Присутні:           члени комісії та запрошені (за списком)

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Миронівського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ: 1. Про протиепідемічний стан на території Миронівського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

ДОПОВІДАЧІ:

          Кравченко Микола Петрович- завідувач Миронівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»;

          Кондратенко Володимир Іванович – головний лікар КНП Миронівської районної ради «Миронівський РЦПМСД»;

          Колінько Олександр Борисовичперший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації.

Continue reading →

Привітання із професійним святом Днем автомобіліста і дорожника України!

25 жовтня – День автомобіліста і дорожника України!

Шановні водії, працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Миронівського району щиро вітаю Вас із професійним святом!

Сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту важко уявити. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою та своїми традиціями. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь і гордість за свою професію є основними.

Continue reading →

Привітання із Міжнародним днем Організації Об’єднаних Націй (ООН)

24 жовтня відзначається Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй (ООН). Україна серед перших держав підписала цей документ і ввійшла до групи засновників організації.

Забезпечення міжнародного миру та відвернення загрози світової війни – це основне завданням ООН.
З 1991 року Україна в ООН починає виступати як самостійний суб’єкт міжнародних відносин. Наша держава неухильно дотримується цілей та принципів цієї найавторитетнішої всесвітньої організації, робить суттєвий внесок у справу зміцнення миру, роззброєння, економічного й соціального розвитку та захисту прав людини.

Continue reading →

Припинення передвиборчої агітації

Шановні кандидати та представники політичних партій просимо вас дотримуватися виборчого законодавства, особливо в частині заборони передвиборчої агітації після її припинення в установленому порядку. Зокрема, керуватися частиною другою статті 47 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, якою визначено, що передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів. А також враховувати пункт 13 частини одинадцятої статті 53 зазначеного Закону, яким визначено, що передвиборчі агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Обдаровані діти Миронівщини

21 жовтня 2020 року в Миронівській районні державній адміністрації відбувся захід  по відзначенню обдарованих дітей Миронівщини, що відзначились особливими успіхами задля процвітання Миронівському району.

Такий захід відбувається не вперше. Метою заходу є підтримка обдарованих дітей для
стимулювання молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко вручив юним стипендіатам подяки та висловив слова вдячності переможцям, за їхню наполегливу працю й досягнуті значні результати: «Нехай ця перемога буде не останньою у Вашому житті. Бажаю щоб  за цими досягненнями була ще не одна перемога!».

Continue reading →

Привітання з Всеукраїнським днем боротьби з захворюванням на рак молочної залози

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози
Метою організації та проведення просвітницьких заходів цього дня – привернення уваги суспільства до вирішення проблеми раку грудей, важливість пропаганди своєчасної діагностики цього захворювання на початкових стадіях.
Останніми роками у всьому світі широко розгорнулася кампанія по боротьбі з раком молочної залози, оскільки це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Ризик захворіти цією хворобою має практично кожна жінка. Проте, для багатьох є несподіванкою те, що у чоловіків також може виникнути онкологічна хвороба грудної залози.

Continue reading →
анонс

Шановні представники ЗМІ

21 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Гаряча лінія в Обухівській ДПІ

В Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Новації в податковому законодавстві щодо застосування програмного РРО». На запитання відповідала начальниця Обухівської ДПІ  Світлана БЄЛЯЄВА.

Надаємо увазі читачів найцікавіші запитання та відповіді на них.

  1. Як контролюється перехід режиму роботи програмних РРО з офлайн в онлайн?

         Проєктами нормативно-правових актів передбачено, що ПРРО автоматично переводяться із режиму офлайн в режим онлайн-обміну з фіскальним сервером ДПС у момент відновлення зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером. Програмне рішення ПРРО, працюючи в режимі офлайн, повинно забезпечувати постійний контроль щодо відновлення зв’язку ПРРО з фіскальним сервером та перевіряти наявність зв’язку перед формуванням кожного чека в режимі офлайн.

Continue reading →

Київська область: рятувальники ліквідували пожежу в легковому автомобілі

18 жовтня 2020 року о 22:47 до оперативно-диспетчерської служби Миронівського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Миронівський район, село Зеленьки, провулок Козацький.

До місця виклику було направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка.

По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить легковий автомобіль ВАЗ 2109 з д. н. 41325 КН.

Пожежу локалізовано о 23:10 та повністю ліквідовано о 23:12.

Під час пожежі було задіяно 2 одиниці техніки 14-ДПРЧ м. Миронівка та 6 чоловік особового складу.

Continue reading →

ПРОТОКОЛ № 34 позачергового засідання Миронівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Миронівської районної державної адміністрації

(підпис)                      Сергій Фесенко

16 жовтня  2020 року  

П Р О Т О К О Л   № 34
позачергового засідання Миронівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

м. Миронівка                                                                 16 жовтня  2020 року

Головував:  Фесенко Сергій Володимирович –  голова Миронівської районної        державної адміністрації 

Присутні:     члени комісії та запрошені (за списком)

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Миронівського роайону, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Про затвердження Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків у Миронівському районі в осінньо-зимовий період 2020/21 року, персонального складу районного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та дорожньої інфраструктури  в осінньо-зимовий період 2020/21 року, регламенту його роботи та інструкції про порядок обміну інформацією.

3. Про стан підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Миронівському району та організаційні заходи щодо підготовки дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 року, організації взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Continue reading →

Внутрішній контроль за насінням, що зберігається.

У системі насінництва при вирощуванні, очищенні, сортуванні, зберіганні та реалізації насіння важливим є як державний так і внутрішньогосподарський контроль. Чітке дотримання вимог державного і внутрішньогосподарського контролю сприятиме підвищенню відповідальності посадових осіб та в кінцевому рахунку забезпечить гарантовано високу якість насіння.

Мета внутрішньогосподарського контролю ‒ усунення причин, які призводять до сортового засмічення,  зниження якості насіння в процесі вегетації, збирання, очищення, складування, зберігання й транспортування. Головне завдання внутрішньогосподарського контролю ‒ домогтися виконання правил насінництва на всіх його етапах. Цей контроль здійснюється безпосередньо в господарствах.

Необхідно забезпечити повне зберігання сухого насіння від псування і засміченості іншими культурами і сортами. Для цього складають план розміщення насіння в насіннєсховищах.

Continue reading →
усзн

Оформлення субсидій та важливість своєчасної оплати в повному обсязі житлово-комунальних послуг

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ,,Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Continue reading →