Daily Archives: 04.11.2020

Привітання з професійним святом – Днем залізничника України!

Шановні працівники залізничного транспорту Миронівщини!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем залізничника України!

Залізниця – одна з найважливіших ланок транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення, а її працівники щодня вкладають свою працю і діляться своєю любов’ю у справі, яка служить на благо всієї української держави. Розвиток і вдосконалення залізничного сполучення не раз справедливо служило доказом невід’ємного економічного зростання.

Continue reading →

Стажування молоді

З метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді (далі – Програма).

Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного і неповного робочого часту. Протягом шести місяців стажування вони залучаються до законопроектної роботи, здійснення аналітичних досліджень, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів. Особлива увага приділяється навчанню учасників – молодь відвідує низку навчальних закладів щодо специфіки роботи парламенту та його взаємодії з іншими органами влади та особливостями проходження державної служби.

Continue reading →