Daily Archives: 05.11.2020

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миронівській районній державній адміністрації Київської області.

05 листопада 2020 року голова Миронівської районної державної адміністрації Київської області Сергій Фесенко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миронівській районній державній адміністрації Київської області.
На порядок денний було винесені наступні питання:
1. Про протиепідемічний стан на території Миронівського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID – 19.
2. Робота закладів освіти Миронівського району в умовах пандемії.
3. Контроль за дотриманням санітарного та епідемічного законодавства торгівельних закладів Миронівського району.
4. Посилення карантинних заходів з метою недопущення поширення хвороби COVID-19 із суб’єктами підприємницької діяльності, які займаються перевезеннями пасажирів.

Станом на сьогодні з початку поширення хвороби COVID-19 в Миронівському районі захворіло 632 особи. За минулий тиждень захворіло понад 100 осіб.
276 осіб хворіє на даний час, з них 181 особа м.Миронівка. На стаціонарному лікуванні в КНП «Миронівська центральна районна лікарня» перебуває 73 хворих, з них 12 – Миронівський район. Кількість ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19 становить 130. На сьогодні не всі вони забезпечені киснем, але до 15 листопада будуть проведені роботи ТОВ «КТС «ІНЖИНІРІНГ» з встановлення 88 точок для подачі кисню до пацієнта. Загальна кількість ліжок «з киснем» буде 105 шт. Також будуть закуплені ще 4 кріоциліндра (3 є в наявності). Нажаль як і по всій Україні в КНП «Миронівська центральна районна лікарня» ситуація з отриманням кисню є проблематичною. «Коронавірусний пакет» вступив в дію, тому пацієнти мають змогу отримувати ліки за державний кошт. Лікарі працюють цілодобово. Весь медичний персонал працює в тяжких умовах з нестачею санітарних працівників.

Continue reading →