Daily Archives: 10.11.2020

анонс

До уваги представників ЗМІ

11 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Київська область: рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку

08 листопада 2020 року о 00:34 до оперативно-диспетчерської служби Миронівського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Миронівський район, село Кип’ячка, вулиця Лермонтова, 8.

До місця виклику було направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка.

По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить житловий будинок.

Пожежу локалізовано о 02:22 та повністю ліквідовано о 05:40.

Continue reading →

Вітання з професійним святом – Міжнародним днем бухгалтера!

Щороку 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято – Міжнародний день бухгалтера (бухгалтерії)! Бухгалтерія – одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду наших бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки. Тож в цей день бажаю щоб Ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагали з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання Миронівщини. Хай кожен Ваш день буде наповнений гідним визнанням внеску в загальнодержавну справу. Бажаю міцного здоров’я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів. Нехай у Ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння.

З повагою Голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко