Daily Archives: 11.11.2020

усзн

Управління соціального захисту населення повідомляє про зміну деяких номерів управління

Телефон 5-11-62  замінено  на 5-16-38 (громадська приймальня, гаряча лінія управління);

Телефон  5-28-64 замінено на 5-18-64 (відділ з питань постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС).

Права суб’єктів насінництва та розсадництва

У даному інформаційному матеріалі Головне управління Держпродспоживслужби в  Київської  області пропонує детально розглянути права суб’єктів господарювання, до яких завітали посадові особи державних органів з плановою чи позаплановою перевіркою.

Ст. 42 Конституції України закріплює право кожного громадянина на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. В частині 3 вказаної статті визначає, що саме держава здійснює контроль за якістю і безпекою продукції та усіх видів послуг і робіт, а ст. 19 Державного  кодексу України визначає сфери, в яких такий контроль і нагляд повинен здійснюватися.

Одним з найважливіших принципів проведення державного нагляду (контролю), який закріплено у ст. 3 Закону України від 05.04.2007 р. № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», є гарантування прав та законних інтересів кожного суб’єкта господарювання. Такі права регламентовано у ст. 10 вищезазначеного закону, що є важливим аспектом недопущення незаконного втручання посадових осіб державних органів у господарську діяльність та її перешкоджання при здійсненні ними заходів державного нагляду (контролю).

Continue reading →

Представниками Держенергонагляду оглянуто 25 тисяч об’єктів теплоенергетичної інфраструктури

З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання, Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років (далі – ОП).

Так, за зверненнями суб’єктів господарювання, з початку підготовки до ОП представниками Держенергонагляду було здійснено моніторинг 25 тисяч енергетичних об’єктів, з яких:

  • 4,5 тисячі – джерела теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами;
  • 20,5 тисячі – системи теплоспоживання споживачів теплової енергії, у тому числі соціально важливих споживачів (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти).
Continue reading →