Daily Archives: 25.11.2020

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
Дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, котрі в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.

Цього дня щороку уряди країн та міжнародні організації здійснюють заходи з метою підвищення інформованості суспільства щодо цієї проблеми. Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані.

Continue reading →

IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

З метою обміну досвідом та кращими практиками щодо молодіжної роботи в малих громадах, підтримки ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу щодо використання діджитал інструментів в молодіжній роботі та удосконалення реалізації програми «Молодіжний працівник». З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць в онлайн форматі шляхом трансляції першого молодіжного телеканалу та онлайн телемосту між молодіжними працівниками та працівницями.

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за посиланням: https://www.facebook.com/yw4forumua/posts/429313381796440. 

Continue reading →

До уваги представників ЗМІ

25 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Допомога людям з інвалідністю

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

03 грудня громадськість буде відзначати Міжнародний день людей з інвалідністю.

Голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко висловлює щиру подяку за надання допомоги людям з інвалідністю 1, 2 та 3 групи по зору Миронівського району:

СКІБІ Борису Сергійовичу – генеральному директору ПРАТ «Київ-Атлантик Україна»

Continue reading →

Пілотний спецпроект «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ. СПОРТ. Київщина.»

З метою розвитку неформальної освіти молоді, задіяної у сфері спорту Київської області 07-09 грудня 2020 року буде проведено пілотний спецпроект «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ. СПОРТ. Київщина.».

Це проект для тих, хто пов’язує своє майбутнє з Україною, прагне позитивних змін для країни і потребує знань та досвіду для реалізації ідей, що змінюють життя і здійснює свою основну діяльність в сфері спорту, а також зацікавлений і вмотивований розвивати спортивну галузь в регіоні (молоді спортсмени, тренери, менеджери в сфері спортивної роботи, фахівці органів місцевого самоврядування і центральних органів виконавчої влади на місцях, котрі працюють в сфері розвитку спорту, молоді спортсмени, які займають активну громадську позицію, здійснюють політичну діяльність на місцевому рівні).

Continue reading →

Інформаційне повідомлення про систему RASFF

 Миронівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RASFF від 13 листопада 2020 року RASFF № 2020.4964-fup 1 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів (0,37 мг/кг – ppm) з порціонних ложок, що експортувалися з Фінляндії (виробник: Fiskars Finland Oy Ab, Helsinki) до Королівства Данія (вантажоодержувач: Fiskars Danmark A/S, Glostrup) та до України (отримувачі: ТОВ «Світ-Україна», вул. Київська, 8, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область, 08132; ТОВ «Т2 СТРОЙ», просп. Повітрофлотський, 92 Б, м. Київ, 03036).

Continue reading →

Методи оцінки стану насінницьких посівів озимих культур.

Успішне зимування озимих  культур є однією з головних проблем, що постає перед агрономами при їх вирощуванні. Озимі культури найбільше терплять  і гинуть від вимерзання, випрівання, вимокання та льодової кірки.

 При критичних для культури мінусових температурах (особливо коли вони встановлюються раптово або відразу після відлиги) настає вимерзання, яке призводить до загибелі рослин. Після відлиги такі рослини втрачають тургор, швидко жовтіють та сохнуть.

Вимокання спричиняє  загибель рослин під водою, що призводить до надмірної витрати цукрів  Такі рослини через 8-­10 днів жовтіють, а через 12-15 днів знебарвлюються і гинуть. Озиме жито є більш чутливе до вимокання ніж озима пшениця. В боротьбі з вимоканням більш ефективні профілактичні заходи — завчасне нарізання стічних борозен,  щілювання, поступове засипання блюдець, посів стійких до вимокання сортів.

Continue reading →