Monthly Archives: Грудень 2020

Шановні жителі Миронівщини!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці прекрасні свята мають особливе значення, бо вселяють надію і віру у себе, у свої сили, надихають на успіх та здійснення найзаповітніших мрій. Хай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, щастям, радістю. Нехай новий рік стане сприятливим для втілення всіх добрих починань.

Рік, що минає подарував нам багато добрих хвилин, пов’язаних з новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А труднощі, які нам довелося долати протягом року, довели, що спільна праця здатна вирішити будь-які проблеми. 

В цьому році ми знайшли нових друзів і партнерів, разом з якими, маємо щиру надію, втілимо чимало задумів і добрих справ. Будемо вірити, що в прийдешньому році світ подолає недуги та пандемію. Ми з новими силами продовжимо працювати, навчатися, здобувати й перемагати.

Нехай 2021 рік буде роком, нових перемог та досягнень, а наша з вами безмежна та щира любов до рідної землі допоможе впевнено рухатися вперед до кращого та заможнішого життя. Нехай Різдвяна зірка зігріє своїм теплом кожну домівку, кожну родину. Щоб віра, надія та любов завітали у наші серця й оселили в них відчуття щастя та радості! Нехай Новий 2021 рік, буде щедрим на цікаві плани, творчі успіхи та принесе із собою впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть 
життєвих сил, окрилять душу і на весь рік Господь пошле благословення всім людям на радість на добро, на злагоду в родинах і на щасливу долю.

Бажаю веселих і радісних свят!

З повагою
Голова Миронівської районної
державної адміністрації Сергій Фесенко

ОБЕРЕЖНО! В Україні зареєстровано новий випадок грипу птахів !

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 30 грудня 2020 року зареєстровано випадки грипу птахів типу А1 субтипу Н5 в ПП АП «Благодатненський птахопром» с. Іванівка, Арбузинського  району Миколаївської області.

Наразі проводиться комплекс заходів щодо локалізації, ліквідації та недопущення поширення захворювання територією країни.

Звертаємо увагу!

Грип птиці, це висококонтагіозна вірусна хвороба птахів, для якої характерний гострий перебіг з явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення.

На грип хворіє птиця будь-якого віку, а смертність при захворюванні досягає 80-100 %.

Крім того, наразі лікування пташиного грипу не розроблено!

Захворювання призводить до значних економічних збитків, які пов’язані зі смертністю тварин та знищенням поголів’я птахів в епізоотичному осередку.

Continue reading →

Президент укотре виконав свою обіцянку: 40 родин, постраждалих від вибуху будинку на Позняках, нарешті отримують омріяне житло – народний депутат

Усі 40 родин, помешкання яких зазнали руйнувань внаслідок вибуху у багатоповерховому будинку на столичних Позняках, незабаром отримають право власності на нові квартири. Вони вже бачили свої помешкання й залишилися задоволені. Про це повідомила народний депутат Леся Забуранна.

«Приємно констатувати, що напередодні новорічних свят Президент Володимир Зеленський укотре виконав свою обіцянку, продемонстрував гуманність та відповідальність, і всі 40 родин нарешті отримують омріяне житло. На сьогодні 24 постраждалі родини вже мають право власності на квартири. Ще 16 родин подали всі необхідні документи на оформлення права власності», – зазначила парламентар.

Continue reading →

До уваги водіїв!

Сьогодні, 30 грудня 2020 року, буде відкрито рух на ділянці автомобільної дороги державного значення Р-09 ”Миронівка-Канів-Софіївка” км 5+000 – км 19+100.

Наразі роботи по влаштуванню основи і нижнього шару покриття проведені на ділянці автомобільної дороги протяжністю 3,0 км. Вартість виконаних робіт складає – 27 млн. грн. Кошти було виділено з державного бюджету.
Роботи виконує ВАТ ”Будівельно-монтажний трест № 8″.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, виготовленої Службою автомобільних доріг у Київській області, загальна кошторисна вартість робіт складає – 249 млн. 900,0 тис.грн.
Ремонтні роботи на вищевказаній ділянці дороги будуть продовжені у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету.

До уваги ЗМІ. Анонс брифінгу

30 грудня 2020 року о 15:00 відбудеться онлайн-брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

Час проведення може бути змінено.

Слідкуйте за оновленнями на нашому офіційному сайті.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Вперше за роки незалежності держава замовляє у «Антонова» три нові українські літаки Ан-178, які отримає армія – Володимир Зеленський

За участю Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міністерством оборони та Державним підприємством «Антонов» про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб Збройних сил України.

На першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

«Ці нові літаки будуть побудовані українськими громадянами, з українських комплектуючих, для українських інтересів. Власне так, як це й повинно бути», – наголосив Глава держави перед церемонією підписання документа, яка відбулася на ДП «Антонов».

Володимир Зеленський зазначив, що багато міжнародних партнерів виявляють значний інтерес до літаків сімейства «Ан», зокрема до військово-транспортних зразків.

Continue reading →

Будівництво

За сприяння та підтримки Миронівської районної державної адміністрації на 2021 рік включено фінансування об’єкта – будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Ватутіна, 36 в м. Миронівка Київської області, яке було розпочато ще в 2017 році.

Нагадуємо, що загальна кошторисна вартість будівництва становить – 81 млн. 647 тис. 225 грн. (експертний звіт від 04.11.2019р. № 2305/е/19).

Починаючи з 2017 року на будівництво даного спортивного об’єкта використано кошти в сумі – 49 млн. 400 тис.грн. Це відповідно кошти державного, районного та місцевого бюджетів, зокрема в 2020 році виділено кошти в сумі – 19 млн. 875 тис.грн., в тому числі кошти державного бюджету – 13 млн. 875 тис.грн. та кошти місцевого бюджету – 6 млн. грн..

Для завершення робіт необхідно кошти в сумі – 32 млн. 247 тис.грн., які передбачені в рамках Програми ”Державний фонд регіонального розвитку” на 2021 рік за умови співфінансування за рахунок коштів з місцевого бюджету.

Continue reading →

Засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації

29 грудня 2020 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Олександр Колінько провів засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації.

Під час засідання комісії обговорили наступні питання:

 1. Про роботу комісії стосовно виконання завдань, визначених Положенням про спостережні комісії.
 2. Про інформацію Миронівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області Міністерства юстиції України стосовно засуджених, які перебувають на обліку сектору.
 3. Про умовно-достроково звільнених осіб, які перебувають на обліку комісії.
 4. Про співробітництво спостережної комісії з Миронівським районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області Міністерства юстиції України у питаннях проведення заходів пенітенціарної пробації.
 5. Про зняття з обліку умовно-достроково звільненого у зв’язку з закінченням не відбутої частини покарання
 6. Про постановку на облік та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань стосовно умовно-достроково звільнених.
Continue reading →

У період новорічних свят ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує клієнтам користуватися дистанційними сервісами

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність щомісяця (станом на перше число) передавати покази електролічильника. Для цього в компанії створені зручні дистанційні сервіси. Ними можна скористатися і для отримання консультацій щодо послуг компанії, ознайомитися з переліком необхідних документів, оформити заяву на певні послуги. Головна перевага дистанційних каналів – вони допомагають зекономити час та вирішити низку питань дистанційно – не виходячи з дому, а отже – безпечно. Сервіси доступні 24/7.

ДТЕК діє в інтересах України. Для зручності та безпеки клієнтів в умовах пандемії ДТЕК Київські регіональні електромережі запровадив зручні онлайн-сервіси та канали дистанційної комунікації. До послуг мешканців Київської області – широкий перелік варіантів зв’язку, за допомогою яких можна передати покази, оформити заявки на візит електромонтера та послуги з приєднання, або задати будь-яке питання, що стосується послуг щодо розподілу електроенергії. Це сайт компанії та мобільний додаток «Мережі онлайн». А також електронна пошта info.koe@koe.vsei.ua чи офіційна сторінка у Facebook. Всі вони доступні в цілодобовому режимі.

«ДТЕК піклується про своїх клієнтів та розуміє їх потреби. Тому запроваджує сучасні сервіси обслуговування, які максимально зручні та доступні для кожного нашого клієнта. Протягом року понад 2,7 млн звернень клієнтів опрацювали спеціалісти компанії. Ми розуміємо наскільки важливо швидко опрацьовувати кожне з них. Тож, всі вони обробляються в режимі 24/7 та не залишаються без уваги», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Continue reading →

Держенергонагляд здійснив оцінку технічного стану об’єктів електромереж медичних закладів України

Держенергонагляд спільно з обласними та Київською міською держадміністраціями і ліцензіатами з розподілу електричної енергії (далі – ліцензіати) здійснив моніторинг й оцінку технічного стану об’єктів електричних мереж напругою 0,4 – 10 (6) кВ, через які здійснюється електропостачання медичних закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, щодо відповідності фактичних схем живлення зазначених закладів категорії з надійності електропостачання та забезпеченості резервними автономними джерелами живлення.

Моніторинг проведено з метою забезпечення виконання статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та доручення Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2020 року.

Так, представниками Держенергонагляду здійснено оцінку технічного стану об’єктів електричних мереж 507 медичних закладів на території 24-х областей та м. Київ.

Водночас було виявлено такі характерні зауваження:

 • невідповідність внутрішньої схеми електропостачання у 208 медичних закладах;
 • відсутність або непрацездатний стан 73 автономних джерел живлення медичних закладів;
 • непризначення наказом по медичному закладу відповідальних осіб за електрогосподарство (загалом 28 чоловік).
Continue reading →

Київська область: рятувальники врятували чоловіка, який провалився під лід

27 грудня 2020 року о 16:29 до оперативно-диспетчерської служби Миронівського району надійшло повідомлення, що в місцевому ставку м. Миронівка під час рибалки під лід провалилася людина та потребує невідкладної допомоги.

До місця виклику було направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка.

Continue reading →

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МИРОНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

‼Важливо для МІСЦЕВИХ ГРОМАД та мешканців громад‼

❗З 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення райдержадміністрацій втрачають повноваження приймати документи мешканців громад для надання адміністративних послуг соціального характеру.

❗Чинним законодавством передбачено впровадження з 1 січня 2021 року моделі прийому документів для призначення понад 53 видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг тощо в районах виключно через посадових осіб місцевих громад.

❗З 1 січня 2021 року питання прийому документів на призначення державної соціальної підтримки покладається на рівень місцевих громад (на структурні підрозділи місцевих громад – так звані «фронт»-офіси), які в цифровому форматі засобами ПК «Соціальна громада» передаватимуть документи до органів соціального захисту населення райдержадміністрації (так званих «бек»-офісів) для прийняття рішень щодо призначення соціальної підтримки.

Continue reading →

Зі святом Католицького Різдва!

Шановні жителі Миронівщини.

25 грудня запалюються свічки і вогні відзначаючи Католицьке Різдво.

Католицьке Різдво — це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей. Це найбільше свято в католицькому світі, воно припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос у Вифлиємі.

Вітаю з самим добрим, світлим, чистим, чудесним святом Католицького Різдва!

Continue reading →

Завершено підготовку енергетичних господарств до ОЗП

15 грудня 2020 року завершено підготовку об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період (далі – ОЗП) 2020/2021 років. Держенергонагляд, зі свого боку, здійснював комплекс заходів щодо державного нагляду (контролю) за підготовкою об’єктів електроенергетики до роботи в ОЗП.

Це передбачено Положенням про порядок оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період (далі – Положення) та листом Міністерства енергетики України від 03.08.2020 року № 26/1.1-4.2-17873 «Про забезпечення успішного проходження осінньо-зимового періоду 2020/2021 років».

Так, станом на 18 грудня, за підсумками проведеної роботи, відомством здійснено моніторинг об’єктів електричних мереж 29 операторів системи розподілу (ОСР) щодо стану їх готовності до роботи в ОЗП.

Continue reading →

Внесення змін до сертифікації насіння та садивного матеріалу.

Кабінетом Міністрів України 02.12.2020 прийнято постанову № 1187, яка передбачає внесення змін до «Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 № 97

   Постановою передбачено:

– збільшення терміну дії сертифікатів, що засвідчують посівні якості насіння або товарні якості садивного матеріалу,  що відповідно до постанови становить:

 1. 1)   на насіння овочевих, баштанних культур, кормових коренеплодів відкритого і закритого ґрунтів – дванадцять місяців, а упаковані у герметичну тару – двадцять чотири місяці;
 2. 2)   на насіння кукурудзи протруєної – один рік;
 3. 3)   на насіння соняшнику протруєного – вісім місяців;
 4. 4)   на насіння цукрових буряків – шість місяців;
 5. 5)   на насіння картоплі, затарене в мішки, в ящичні піддони та насипом – тридцять днів;
 6. 6)   на насіння озимих та ярих зернових культур, а також інших культур, крім перелічених вище – чотири місяці.
Continue reading →