Monthly Archives: Січень 2021

Пам’ятаймо про Крути

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних 1917-1921 років.

29 січня 1918 року на залiзничнiй платформi в Крутах перебувало до 520 українських воякiв, юнакiв і студентiв, озброєних 16 кулеметами та однією гарматою.

Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих громадян України і далеко за її межами.В пам’яті поколінь назавжди залишиться подвиг студентів, що полягли під Крутами в боротьбі за вільну Україну.

Цей бій мав важливе значення у контексті національно-визвольної боротьби за українську державність, фактично за наше з вами теперішнє і майбутнє.

Сьогодні наші захисники, як і тоді під Крутами та в інших історичних битвах, відстоюють незалежність та соборність України.

Continue reading →

Тарифи на тепло й гарячу воду на місцях не мають підвищуватися – Володимир Зеленський

На нараді з міськими головами та керівництвом НАК «Нафтогаз України» домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

«Я закликаю місцеву владу, до повноважень якої належать саме ці питання, поставитись до цього відповідально, з думкою в першу чергу про звичайних людей, пересічних українців», – наголосив Глава держави.

Президент нагадав, що Кабінет Міністрів встановив граничну ціну у 6,99 грн за 1 куб. м газу для побутових споживачів.

Continue reading →

Державна архівна служба України організовує обговорення питань створення та налагодження належного функціонування архівних підрозділів у територіальних громадах

Належна організація діяльності новостворених органів місцевого самоврядування в значній мірі залежить від їх документаційного забезпечення, а отже потребує невідкладної організації служб діловодства як структурних підрозділів їх виконавчих органів. Разом із цим, набуває особливої значущості питання забезпечення збереженості документів, утворених у діяльності припинених і новостворених органів місцевого самоврядування, що вимагає заснування архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах новоутворених територіальних громад і їхніх виконавчих органах.

Державна архівна служба України розробила методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи ОМС» з метою започаткування архівної справи та створення архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах сформованих територіальних громад і їхніх виконавчих органах, налагодження їх взаємодії з архівними відділами райдержадміністрацій (архівними відділами міських рад), державними архівами областей, сприяння проведенню якісної експертизи цінності та забезпеченню збереженості документів Національного архівного фонду, документів з кадрових питань (особового складу) місцевих рад і їхніх виконавчих органів розформованих територіальних громад, підвищення рівня компетентності регіональних архівістів.

Continue reading →

Мешканці Київщини, в яких встановлено електроопалення, отримуватимуть компенсації

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.

«Важливо, що це буде стосуватися не лише українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наголошую, що людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматичні», — підкреслив Денис Шмигаль.

Відповідну постанову Уряд ухвалив із доопрацюванням. Прем’єр-міністр відзначив, що компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення — один із 8 кроків урядової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу.

Continue reading →

З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Глава держави неодноразово наголошував на важливості зменшення відсотка за кредитами на придбання житла. З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але Президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%.

«Доступна іпотека була серед важливих пунктів моєї передвиборчої програми. Крім того, це черговий крок України в напрямку цивілізованого світу та забезпечення достойного життя наших громадян», – зауважив Володимир Зеленський.

Continue reading →

Проведено засідання ДНПК при Миронівській райдержадміністрації

На виконання п.2.4 Протоколу №1 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації від 16 січня 2021 року, під головуванням голови комісії, першого заступника голови Миронівської РДА Колінько О.Б. 26 січня 2021 року проведено позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській райдержадміністрації з розглядом наступних питань: «Епізоотична ситуація щодо грипу птиці, африканської  чуми свиней та сказу  тварин, заходи з недопущення поширення збудників цих хвороб на території району та області».

Continue reading →

Київська обласна асоціація футболу

Повідомляємо Вам, що в  суботу, 20 лютого почнеться чемпіонат Київської області з футзалу серед аматорів. Саме цього дня відбудуться зональні турніри за участю чотирьох команд, які будуть сформовані за територіальним принципом. А в суботу, 27 лютого  переможці зональних турнірів розіграють титул чемпіона Київщини в одноколових перегонах, що відбудуться в одному залі.

Уся необхідна інформація за тел. 067-403-80-50 (Микола Григорович Логвин, голова Комітету футзалу КОАФ).

На Київщині негода: аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим

У Київській області погіршення погодних умов. За інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж всієї доби 26 січня в регіоні очікуються посилення вітру до 20 метрів на секунду. Негода вже стала причиною частини аварійних відключень електроенергії в області. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі вже повернули світло у 49 населених пунктів, які були знеструмлені повністю та 58 – частково.

Наразі на 09.00 знеструмленими залишаються 16 населених пунктів повністю та 32 частково. Найбільше відключень у Білоцерківському та Фастівському районах.

У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим та працюють 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням.

Continue reading →

Жителі Київщини не повинні ні в кого питати дозволу на зміну газопостачальника, – Василь Володін

Жителі Київщини мають право вільно обирати газопостачальників. Вони можуть вирішувати це питання самостійно й не повинні запитувати дозволу на від’єднання.

На цьому наголосив очільник облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 25 січня.

«Ніхто не може заборонити змінювати постачальника газу чи залякувати через це повним відключенням від мережі. Це абсолютно неприпустима ситуація. В Україні діє ринок газу, тому кожний житель Київщини може в будь-який змінити компанію на ту, яка пропонує більш вигідні умови. І попереджувати чи питати дозволу на це ні в кого не потрібно. Якщо ж надходять погрози чи залякування, слід обов’язково звернутись до поліції», – зазначив Василь Володін.

У Міністерстві енергетики України уточнюють, що поки триває зміна постачальника, споживачу не можна відключати газ.

Continue reading →

Як змінити постачальника газу

Із запровадженням ринку газу українці мають змогу змінювати постачальника, обираючи того, який пропонує паливо дешевше або пропонує більш якісні послуги.

Як знайти нового постачальника газу   •         

Щоб перевірити, чи обрана компанія має право на постачання, слід зайти на сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та вибрати розділ «Ліцензійний реєстр НКРЕКП».   Документом містить повний перелік ліцензіатів. Чинність ліцензії обраного постачальника слід перевірити у графі «Статус ліцензії».   •          Можна скористатися також інформацією на сайтах в мережі «Інтернеті», де пропонують порівняти ціни на паливо у різних компаній-постачальників.   •          Наступний крок – слід подати заяву-приєднання до обраного постачальника. Це можна зробити онлайн, надіславши компанії скановане чи сфотографоване звернення на електронну скриньку, або особисто прийти до компанії та подати пакет документів.  

Continue reading →

Заходи до Дня Соборності

Минуле століття залишило нам у спадок особливі події, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності та потребують нового осмислення в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, Незалежність, Державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно увійти в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

Continue reading →

День Соборності України

Шановні жителі Миронівщини

Щиро вітаю вас зі святом, що є одним із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року – 22 січня, в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Саме з цього дня розпочалося становлення єдиної Української державності. І з кожним роком це свято набуває все більше символізму, адже соборність – це не тільки спільна територія. Це й духовна єдність, спільні ідеали, цінності та прагнення.

Continue reading →

Тарифи на Київщині мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими, – Василь Володін

Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на Київщині вирішили провести комплексний аудит вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення.

На цьому акцентував голова облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 21 січня.

«Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості тарифів для населення. Безпосередньо на Київщині ми вже почали відповідну роботу. Йдеться про підготовку до аудиту цін на комунальні послуги. У цьому питанні важливою є співпраця з очільниками територіальних громад. Сподіваюсь на їх підтримку та відповідальність задля добробуту жителів області», – зазначив Василь Володін.

Continue reading →

Перший відеосемінар у 2021 році на тему: 14% ПДВ для аграріїв, об’єднана звітність ПДФО/ВЗ/ЄСВ, бюджет, обіг землі/пального, зарплата, РКО, звітність

ПРОГРАМА ВІДЕОСЕМІНАРУ:

1. ПОДАТКОВІ ЗМІНИ-2021: закон 3656 (зниження ставки ПДВ на с.г. продукцію до 14%), законопроект 4101-д (відміна мораторію на податкові перевірки, зміна дати податкових зобов’язань ПДВ, збільшення екоподатку, збільшення платників транспортного податку, відміна ЄСВ самозайнятим), кого з с.г. товаровиробників і хто з контролюючих органів перевірить у 2021 році, єдиний рахунок для сплати податків з 1 січня (роз’яснення щодо його застосування), сплата ПДФО за податковою адресою працівників та пайовиків, усна ІПК

2. БЮДЖЕТ-2021:соціальні стандарти (мінзарплата, відрядні розцінки, податкові пільги, допомога благодійна/на лікування/на поховання, путівки, навчання, ЄСВ членів ФГ, лікарняні, декретні, аліменти, індексація, добові), фінансування програм держпідтримки агросектору, новий закон про Державний аграрний реєстр і держпідтримку агросектору, оновлений порядок отримання бюджетної ПДВ-дотації, розширено перелік вітчизняної техніки для держпідтримки

Continue reading →