Daily Archives: 11.01.2021

У період новорічних свят ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує клієнтам користуватися дистанційними сервісами

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність щомісяця (станом на перше число) передавати покази електролічильника. Для цього в компанії створені зручні дистанційні сервіси. Ними можна скористатися і для отримання консультацій щодо послуг компанії, ознайомитися з переліком необхідних документів, оформити заяву на певні послуги. Головна перевага дистанційних каналів – вони допомагають зекономити час та вирішити низку питань дистанційно – не виходячи з дому, а отже – безпечно. Сервіси доступні 24/7.

ДТЕК діє в інтересах України. Для зручності та безпеки клієнтів в умовах пандемії ДТЕК Київські регіональні електромережі запровадив зручні онлайн-сервіси та канали дистанційної комунікації. До послуг мешканців Київської області – широкий перелік варіантів зв’язку, за допомогою яких можна передати покази, оформити заявки на візит електромонтера та послуги з приєднання, або задати будь-яке питання, що стосується послуг щодо розподілу електроенергії. Це сайт компанії та мобільний додаток «Мережі онлайн». А також електронна пошта info.koe@koe.vsei.ua чи офіційна сторінка у Facebook. Всі вони доступні в цілодобовому режимі.

Continue reading →

ВАЖЛИВА НОВИНА ДЛЯ БАТЬКІВ ШКОЛЯРІВ І ВЧИТЕЛІВ

🟥Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації ініціював онлайн-опитування серед жителів Київщини щодо якості харчування у школах у минулому році.

🟥Анкетування започатковане в рамках програми «Якісне харчування – здорова дитина». Цільові аудиторії – школярі, педагоги та батьки.

🟥Відповідно розроблені три окремі форми:▪️для учнів 5-11 класів – https://forms.gle/AChHYMgfpmQdWspC8;▪️для вчителів – https://forms.gle/cePauDGGsg8mkRNEA;▪️для батьків та опікунів дітей – https://forms.gle/Fhxqjt9CUxYhu78T6.

🟥Взяти участь в опитуванні можна до 1 лютого. Результати анкетування департамент обіцяє оприлюднити до 1 квітня.

🟥Відповіді респондентів та їх зауваження будуть враховані під час вдосконалення організації харчування в школах Київщини.

2021 рік: 14% ПДВ для аграріїв, об’єднана звітність ПДФО/ВЗ/ЄСВ, бюджет, обіг землі/пального, зарплата, РКО, звітність

Для керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрних підприємств підготовлено перший відеосемінар у 2021 році на тему: «2021 рік: 14% ПДВ для аграріїв, об’єднана звітність ПДФО/ВЗ/ЄСВ, бюджет, обіг землі/пального, зарплата, РКО, звітність».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 з 08 по 24 січня 2021 року в Україні введена заборона на проведення масових заходів. Тому з метою дотримання протиепідемічних вимог вищезазначений відеосемінар пропонується у відеоформаті. Кожен учасник отримає відеозаписи з актуальними питаннями відеосемінару та друковану літературу поштою.

Програма відеосемінару в Додатку. Інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.Зареєструватись на відеосемінар можна
до 22 січня 2020 р.

Continue reading →