Daily Archives: 12.01.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З-ЗА КОРДОНУ

🟥Щоб достроково припинити самоізоляцію, жителям Київщини потрібно пройти ПЛР-тестування у верифікованій лабораторії. Про це зазначає Центр громадського здоров’я України.

🟥У Київській області таких п’ять:▪️Київський обласний лабораторний центр;▪️Київська обласна лікарня;▪️Білоцерківська міська лікарня №3;▪️Броварська багатопрофільна клінічна лікарня;▪️ТОВ «НЕО-ЛАБ».

🟥Інші лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи. Отже, вони не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток «Дій вдома».

🟥Важливо: дані про негативний результат в електронну базу даних лабораторія вносить самостійно. Інформація синхронізується із сервісом «Дій вдома» автоматично. Система оновлюється щогодини й без вихідних.

🟥Відповідальність за коректність і оперативність внесення даних несуть лабораторії, що здійснюють тестування.

Навчальний вебінар “Військовий терен – Джура Оборонець”

Міністерство у справах ветеранів України спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та громадською спілкою “Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій” у січні-лютому 2021 року планує проведення циклу навчальних вебінарів “Військовий терен – Джура Оборонець” до Дня Героїв Крут з підготовки ветеранів до участі в суддівстві військово-патріотичних ігор та змагань.

Метою заходу є залучення ветеранів до національно-патріотичного виховання молоді, зокрема підготовка ветеранів до участі в суддівстві підсумкових етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) старшої вікової категорії (“Джура-Оборонець”).

Continue reading →