Daily Archives: 14.01.2021

Служба порятунку «101» інформує:

13.01.2021 року з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах, пов’язаних із відзначенням Водохреща 19 січня 2021 року було проведено з дотриманням усіх карантинних заходів додаткове практичне заняття з караулами по використанню засобів рятування людей на воді та кризі (кінець «Олександрова», рятувальне коло, пристрій «Соломинка», гумовий човен). Такі заняття допоможуть надзвичайникам у майбутньому врятувати не одну людину, яка може через необережність потрапити під тонкий лід.

Continue reading →

ТОП-5 порад з енергоефективності взимку від ДТЕК Київські регіональні електромережі

В осінньо-зимовий сезон навантаження на електромережі збільшується в рази. Основна причина – це скорочення світлового дня та активне використання опалювальних приладів. Розумне використання енерговитратних пристроїв допоможе убезпечити будинок чи квартиру від перевантаження та аварійних відключень. Турбуючись про клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі застерігає про ризики перевантаження електричних мереж та підготував ТОП-5 порад з енергоефективності.

Кожен житловий будинок проєктується, споруджується із врахуванням певних розрахункових величин, у тому числі береться до уваги вид опалення, враховуються конкретні параметри електромереж, які розраховані на певну потужність. Якщо навантаження перевищує норми, можливі проблеми та аварії в електромережах – як внутрішньобудинкових, так і зовнішніх, що живлять цілі будинки і квартали. При одночасному ввімкненні енергоємних електроприладів (електроопалювальне устаткування, водонагрівачі, кондиціонери, мікрохвильові пічки, електрочайники та ін.) необхідна потужність для їх роботи зростає в десятки разів.

Continue reading →
усзн

Послуга єМалятко

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», рік тому було запущено єМалятко – першу комплексну послугу за життєвою подією.

єМалятко надає можливість батькам отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, ДРАЦ, ЦНАП або Порталі Дія.

Тематичні постери про послугу єМалятко розміщені за посиланням  https://cutt.ly/zh1RY9D.