Засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації

29 грудня 2020 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Олександр Колінько провів засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації.

Під час засідання комісії обговорили наступні питання:

  1. Про роботу комісії стосовно виконання завдань, визначених Положенням про спостережні комісії.
  2. Про інформацію Миронівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області Міністерства юстиції України стосовно засуджених, які перебувають на обліку сектору.
  3. Про умовно-достроково звільнених осіб, які перебувають на обліку комісії.
  4. Про співробітництво спостережної комісії з Миронівським районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області Міністерства юстиції України у питаннях проведення заходів пенітенціарної пробації.
  5. Про зняття з обліку умовно-достроково звільненого у зв’язку з закінченням не відбутої частини покарання
  6. Про постановку на облік та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань стосовно умовно-достроково звільнених.

Після розгляду всіх питань порядку денного було вирішено надалі детально розглядати та використовувати в роботі інформацію Миронівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області Міністерства юстиції України стосовно засуджених осіб, які перебувають на обліку, а також, комісії здійснювати свої повноваження з урахуванням положень Кримінально-виконавчого кодексу України та Положення про спостережні комісії. Спільно з Миронівським районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в м.Києві та Київській області надалі проводити заходи у питаннях пенітенціарної пробації.