Шановні жителі Миронівщини!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці прекрасні свята мають особливе значення, бо вселяють надію і віру у себе, у свої сили, надихають на успіх та здійснення найзаповітніших мрій. Хай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, щастям, радістю. Нехай новий рік стане сприятливим для втілення всіх добрих починань.

Рік, що минає подарував нам багато добрих хвилин, пов’язаних з новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А труднощі, які нам довелося долати протягом року, довели, що спільна праця здатна вирішити будь-які проблеми. 

В цьому році ми знайшли нових друзів і партнерів, разом з якими, маємо щиру надію, втілимо чимало задумів і добрих справ. Будемо вірити, що в прийдешньому році світ подолає недуги та пандемію. Ми з новими силами продовжимо працювати, навчатися, здобувати й перемагати.

Нехай 2021 рік буде роком, нових перемог та досягнень, а наша з вами безмежна та щира любов до рідної землі допоможе впевнено рухатися вперед до кращого та заможнішого життя. Нехай Різдвяна зірка зігріє своїм теплом кожну домівку, кожну родину. Щоб віра, надія та любов завітали у наші серця й оселили в них відчуття щастя та радості! Нехай Новий 2021 рік, буде щедрим на цікаві плани, творчі успіхи та принесе із собою впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть 
життєвих сил, окрилять душу і на весь рік Господь пошле благословення всім людям на радість на добро, на злагоду в родинах і на щасливу долю.

Бажаю веселих і радісних свят!

З повагою
Голова Миронівської районної
державної адміністрації Сергій Фесенко