Навчальний вебінар “Військовий терен – Джура Оборонець”

Міністерство у справах ветеранів України спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та громадською спілкою “Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій” у січні-лютому 2021 року планує проведення циклу навчальних вебінарів “Військовий терен – Джура Оборонець” до Дня Героїв Крут з підготовки ветеранів до участі в суддівстві військово-патріотичних ігор та змагань.

Метою заходу є залучення ветеранів до національно-патріотичного виховання молоді, зокрема підготовка ветеранів до участі в суддівстві підсумкових етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) старшої вікової категорії (“Джура-Оборонець”).

Тому запрошуємо членів ветеранських громадських організацій нашого регіону, які працюють або мають бажання працювати у сфері національно-патріотичного виховання, зокрема у напрямі розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) .

Інформація про захід та зголошення (заявка до участі) на сайті Міністерства у справах ветеранів України в розділі: «Ветеранам» -«Національно-патріотичне виховання» – «Анонси заходів з національно-патріотичного виховання» або за посиланням:https://forms.gle/q6zQr7xR9Vyazgbn9

Контактна особа від Мінветеранів – Потєхіна Ольга Володимирівна
головний спеціаліст експертної групи національно-патріотичного виховання Директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветерана, тел. (066) 484 4697, електронна пошта egnpv@mva.gov.ua