Заходи до Дня Соборності

Минуле століття залишило нам у спадок особливі події, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності та потребують нового осмислення в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, Незалежність, Державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно увійти в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

Сьогодні голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко, спільно з першим заступником голови Миронівської міської ради Олександром Шпилем, заступником голови Миронівської міської ради Світланою Паришкурою, секретарем Миронівської міської ради Андрієм Скиданом, головою Миронівської районної організації ради ветеранів України Ігорем Савченко вшанували героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, загиблим учасникам АТО та всім хто віддав життя за Незалежність, Суверенітет та Свободу України.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Слава Україні!

З повагою Голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко