На Київщині негода: аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим

У Київській області погіршення погодних умов. За інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж всієї доби 26 січня в регіоні очікуються посилення вітру до 20 метрів на секунду. Негода вже стала причиною частини аварійних відключень електроенергії в області. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі вже повернули світло у 49 населених пунктів, які були знеструмлені повністю та 58 – частково.

Наразі на 09.00 знеструмленими залишаються 16 населених пунктів повністю та 32 частково. Найбільше відключень у Білоцерківському та Фастівському районах.

У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим та працюють 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням.

ДТЕК надійна та відповідальна компанія, яка турбується про своїх клієнтів. ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомити про відключення можна через мобільний додатком «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market) або через приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у соцмережі Facebook.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів та ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, — прохання повідомляти про це в кол-центр.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов