Привітання з професійним святом Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери Миронівщини!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Ваша робота набуває виняткової важливості на сьогоднішній день тому, що Ви опікуєтеся вимушеними переселенцями, сім’ями учасників антитерористичної операції та родинами учасників Революції Гідності, всім, хто потребує турботи та підтримки в умовах російської агресії.
Впевнений, що вам вистачить сил та наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення Миронівського району.

Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи – соціального захисту людини. Ви завжди були й будете яскравим втіленням добра, правди, гуманізму, людської гідності і честі, взірцем духовності та вірності своєму покликанню.

Низький Вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, миру та вдячності від людей.

Зі святом!

З повагою

Голова Миронівської районної
державної адміністрації Сергій Фесенко