Вітання з Всесвітнім днем боротьби з пневмонією!

12 листопада – Всесвітній день боротьби з пневмонією! Всесвітній день боротьби з пневмонією (World Pneumonia Day) з’явився в календарі завдяки Глобальної коаліції проти дитячої пневмонії. Так називається об’єднання міжнародних, урядових, неурядових та місцевих організацій, науково-дослідних і навчальних інститутів, фондів і громадян-активістів.

На сьогоднішній день, особливо в період COVID, пневмонія вважається найбільш поширеною та серйозною інфекційною причиною високого рівня смертності як у дорослих так і у дітей у всьому світі.

Причиною пневмонії є віруси (герпес, грип і парагрип, аденовіруси, COVID), бактерії (пневмококи, стафілококи, стрептококи, гемофільна паличка), гриби, які проникають в організм людини переважно повітряно-крапельним шляхом.

У цей день установи охорони здоров’я організовують профілактичні заходи, проводять медичні огляди. Крім того, безліч волонтерів розповідають людям про пневмонії і сполучених з нею ризиками, роздають інформаційні листівки та буклети.

Тому, шановні жителі Миронівського району ведіть здоровий спосіб життя та здійснюйте імунопрофілактику. Всім бажаю міцного здоров’я!