Робоча нарада

Сьогодні 26 листопада відбулася робоча нарада голови Миронівської районної державної адміністрації Сергія Фесенка з представником ВАТ «Будівельно-монтажний трест № 8» Андрієм Носіком щодо виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-09 Миронівка-Канів. Підрядчик виконує більше 20 проектів по Україні, один з яких реалізується на території Миронівського району. Кошторисна вартість виконання робіт автомобільної дороги Р-09 Миронівка-Канів на 2020 рік становить близько 30 млн.грн., на відновлення об’їзних шляхів – 5 млн.грн.

До кінця 2020 року планується виконання робіт довжиною 3 км, шляхом фрезерування верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштування поширення дороги з щебеню, влаштування основи дороги з укочуваного цементобетонну.

Для завершення запланованого об’єму робіт потрібне тимчасове перекриття руху на певний вид робіт на цій ділянці дороги з організацією об’їзного руху через села Потік, Маслівка та Салів.
Тимчасова схема з організації дорожнього руху вже погоджена Управлінням патрульної поліції в Київській області та Службою автомобільних доріг в Київській області.
Виконавець робіт повідомив, що вже очищено обочини на ділянці, нестачі в матеріалах немає.

На нараді було піднято питання щодо обмеження швидкості на об’їзних ділянках руху в с.Салів, Потік, Маслівка знаками в зв’язку з інтенсивним рухом.

Також присутні обговорили і дійшли консенсусу щодо ремонту можливо зруйнованих об’їзних шляхів, які підрядчик враховуючи дефектний акт відремонтує. Головою Потіцької сільської ради було запропоновано підписати угоду щодо цього питання між Підрядчиком, Замовником та сільською радою.

Голова Миронівської районної державної адміністрації Сергій Фесенко звернувся до Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації щодо розгляду можливості встановлення дорожніх знаків обмеження швидкості та заборони руху великовагових транспортних засобів на дорогах обласного значення.