Стипендіати голови Миронівської районної державної адміністрації

Сьогодні кожен має чимало умов та можливостей для того, аби розвиватися та стати успішним. Проте для того, щоб досягти вершин, потрібні не лише умови, але й бажання, наполегливість та віра. Саме ці молоді юнаки та дівчата є взірцем для молодого покоління нашого району та держави в цілому, не дивлячись на життєві труднощі, невдачі та нестабільну ситуацію в світі в умовах Пандемії, вони змогли досягти чимало та прославити наш край. Їх наполегливість та кропітка праця були гідно оцінені, кожен з дітей отримує щомісячну стипендію голови Миронівської районної державної адміністрації. Саме такі представники молодого покоління є нашою надією у світле майбутнє України.

Лобасенко Євгенія Володимирівна

Учениця 8 класу Комунального закладу Козинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миронівської районної ради Київської області

У 2019/2020 н. р. учениця здобула І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Історія та державотворення».

Євгенія – оптиміст, вірить у себе, свій народ і рідну Україну.

Дівчина має творче мислення, потребу в дослідницькій діяльності, прагне до  самовдосконалення. Вона вміє бачити незвичайне в сірій буденності життя, намагається відстоювати ідеали правди й добра, прагне чесно жити, вірно любити, гордитися минулим і вірити у прийдешнє щастя.

Коваленко Ярослав Олександрович

Учень 10 класу КЗ Зеленьківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Ярослав брав участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми», став призером  обласного етапу серед учнівської молоді Київщини. Він вміє працювати старанно і якісно. Але найбільше його захоплення – це, звичайно, техніка.  Саме участь у бізнес-турнірі надихнула  Ярослава зацікавитися комп’ютерним світом. Учень мріє стати кіборг-спортсменом і взяти участь у серйозних змаганнях.

Макаренко Аріна Ігорівна

Учениця  7 класу  Комунального закладу  Пустовітської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Миронівської районної ради Київської області

За  час  навчання  у школі зарекомендувала  себе  старанною  і дисциплінованою ученицею. Має  високий і достатній рівень навчальних  досягнень. Перевагу  надає  вивченню  предметів гуманітарного  циклу.

Аріна  організована, уміє  цілеспрямовано  зосередити  увагу на досягненні  поставленої  мети. Вона є постійним  учасником  шкільних  та класних  заходів. Іще з початкової  школи  Аріна бере участь  у різноманітних конкурсах  районного та обласного рівнів: І місце  у  районному  конкурсі  Всеукраїнської  акції «Годівничка»  у  номінації «Краща  листівка» (2015р.); І місце у  районному  етапі  Всеукраїнської  акції «Годівничка» (2018р.); І місце у  районному етапі  Всеукраїнського  конкурсу дитячої творчості  «Об´єднаймося ж, брати мої!» (2019р); ІІ  місце в обласному   етапі Всеукраїнської  краєзнавчої  експедиції  учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (2020р.).

Аріна  весела, активна, у спілкуванні  доброзичлива, має  високий рівень культури, відповідально ставиться до виконання  доручень. Комунікабельна, щира, доброзичлива  у стосунках  з однолітками.

Желізна  Яна  Геннадіївна

Учениця  11 класу (2019/2020н.р.)  Комунального закладу  Пустовітської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Миронівської районної ради Київської області

Яна  є  переможцем  обласного  етапу  Всеукраїнського  конкурсу  учнівської  творчості «Об’єднаймося ж, брати  мої!»  у  номінації   «Історія  України  і державотворення»  з  науковою  роботою  «З піснею  по  життю»  про  місцевий  народний  хоровий  колектив  «Радість».  Яна  активний  учасник  та  призер  районних  учнівських  олімпіад  з  математики, історії, правознавства, української  мови  та літератури. 

Дівчина   виховується  у  творчій, працьовитій  родині, де  поряд  з  працею  завжди  звучить  українська    народна пісня.  З  дитинства  закохана  в  пісні, вона  часто  виступала  на  концертах  з  місцевим  хором, де  була  ведучою.

Ще  Яна  авторка  багатьох  поетичних  творів  про  рідне  село, Україну.  Тому  і вирішила  написати  творчу  роботу  про  історію  самодіяльних  колективів  села  Пустовіти, активними  учасниками  яких  була  вся  родина  Желізних.

Дівчина  займає активну  громадську  позицію, лідер  учнівського  шкільного  самоврядування,  учнівської  ради  «Прометей».

Користується  повагою  серед  однолітків  та  учнів  школи.  Порядна, вихована, толерантно  ставиться  до  менших  учнів, поважає  старших  за  віком.

Талановита, обдарована, закохана в рідне село дівчина є приємною співрозмовницею, справжньою  патріоткою  рідного  краю.

Сторчеус Марія Іванівна

Випускниця  11 класу  опорного закладу освіти «Потіцький академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Миронівської районної ради Київської області

    Марія Сторчеус – творча особистість, талановита і працелюбна, допитлива і спостережлива.

     За період навчання у школі вона отримала чимало перемог на різноманітних конкурсах.

     Завдяки своїм здібностям до сценічного мистецтва неодноразово демонструвала високі результати на районному конкурсі читців «Перлини Миронівщини» у номінації «Виразне читання».

     Марія була призером ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка декілька років поспіль.

     2019 року Сторчеус Марія взяла участь в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», присвяченій Дню Гідності та Свободи, де представила роботу «Сергій Сакун – учасник АТО за покликом серця і Батьківщини».

     Велику підтримку для розвитку творчих здібностей Марії надавала сім’я, зокрема мама і старша сестра, а також віддані своїй справі вчителі закладу.

Муляр Ілля Вікторович

Випускник (2020 року) КЗ Зеленьківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Ілля три роки поспіль брав участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми», ставав двічі призером  обласного етапу серед учнівської молоді Київщини.

      Метою Іллі є бажання досягти чогось великого. Прикладом для нього є люди, які змагаються за своє місце в суспільстві. Батьки завжди навчали сина, що в житті треба бути працьовитим, щоб чогось досягти треба працювати не тільки фізично, але й розумово. Ілля захоплюється читанням різножанрової літератури. Навчається в НУБІП на економічному факультеті, спеціальність «Фінанси і кредит».