Дитячий конкурс малюнку на асфальті “Веселкова країна”

На центральній площі міста Миронівка до 80-річчя Київської області та за підтримки засновника благодійного фонду «Родина» Олександра Онищенка було організовано та проведено дитячий конкурс малюнку на асфальті «Веселкова країна».  В даному конкурсі взяли участь дітки 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Миронівка та дитячий садок «Дюймовочка» с.Росава.

Помилуватися дітками завітали голова Миронівської районної державної адміністрації В.С.Усик, заступник голови райдержадміністрації В.М.Сорока, голова районної ради М.Г.Бондаренко, представник благодійного фонду «Родина»,  директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.В.Глущенко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Миронівської РДА О.В.Волик, центр дитячої та юнацької творчості, жителі та гості міста. 

Юні учасники конкурсу із захопленням відтворювали на асфальті шедеври дитячої уяви. Маленькі діти, не маючи  поки що можливості виразити повною мірою свої почуття і відчуття словами, говорять руками.  Мовою дитини цього дня став малюнок.  Чудернацькі малюнки і малюночки на різні теми: «Моя сім’я», «Мій улюбленець», «Ким я хочу стати» та «Краса рідної землі».

Присутні отримали надзвичайне задоволення та море позитиву від побаченого.

По закінченню конкурсу маленьких конкурсантів нагородили цінними подаруночками та веселими кульками. Під оплески учасників дійства гурток центру дикої та юнацької творчості «Старшокласник» порадував дітвору невеликою ігровою програмою.

no images were found

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.