Служба порятунку «101» інформує:

МНС

15.04.17 року  о 17 год. 08 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ м. Миронівка поступило повідомлення про те, що в  с. Маслівка, Миронівського району горить травяний настил на площі 0,5 га. На гасіння пожежі направлено 1-відділення на автоцистерні 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка. По прибуттю до місця виклику встановлено, що горить травяний настил, та виникла загроза розповсюдження вогню на сосновий ліс.  Завдяки діям рятувальників пожежу  було швидко ліквідовано.

   Причина  пожежі  – це  спалювання трав’яного настилу.

             Особливої гостроти проблема гарантування пожежної безпеки набуває в весняно-літній пожеженебезпечний період. За умов сухої теплої погоди перебуваючи в лісових масивах, присадибних ділянках, в місцях масового відпочинку, люди часто порушують елементарні правила пожежної безпеки, нехтують їхніми вимогами, не замислюються над можливими наслідками своєї недбалості.

Також будьте обережними з вогнем, перебуваючи у лісопаркових зонах, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого непогашеного недопалка або сірника може статися пожежа.

А щоб попередити їх, необхідно запам’ятати, що розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом і на відстані не менше 15 м. від будівель та споруд. Перебуваючи в лісопаркових зонах, треба вибрати безпечне місце для розведення вогнища та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки, сірники. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском. Отже, якщо ми будемо уважнішими і обережнішими та завжди виконувати правила пожежної безпеки, то захистимо себе й природу від втрат.

Начальник караулу14-ДПРЧ (м.Миронівка)
ст.лейтенант  служби цивільного захисту                                          Баглаєв М.М.

SAM_0122 SAM_0121 SAM_0120 SAM_0124 SAM_0123

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.