Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

DSCN1085

21 квітня 2017 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В даному засіданні взяли участь заступник голови адміністрації Оксана Вершута, начальник служби у справа дітей та сім’ї Олена Яблунівська та головні спеціалісти служби, начальник управління соціального захисту населення, головний лікар Миронівської центральної районної лікарні, головний лікар КЗ «Миронівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», представники поліції, відділу освіти та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд заяви брата про надання дозволу на продаж 2/45 частини житлового будинку, співвласниками якого є малолітні діти на користь брата.
  2. Розгляд заяви другого брата про надання дозволу на продаж 2/45 частини житлового будинку, співвласниками якого є малолітні діти на користь брата.
  3. Розгляд заяви бабусі, щодо умов проживання малолітніх дітей та надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав обох батьків відносно їх малолітніх дітей.
  4. Розгляд заяви звернення Миронівського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області про надання дозволу на примусову реалізацію нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні діти і належить на праві власності батькові цих дітей.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. Документи були подані у повному обсязі. По закінченню обговорення по кожній справі винесено рішення та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ.

Як наголосив Ігор Черногод, головне завдання комісії та влади в цілому захистити права дитини.

DSCN1085 DSCN1073

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.