Розширена апаратна нарада.

DSCN1937

15 травня 2017 року у залі засідань Миронівської районної ради голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод провів розширену апаратну нараду із начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підприємств та організацій району, міським та сільськими головами району.

Під час апаратної наради головою адміністрації були заслухані ряд хвилюючих питань.

  1. Про реалізацію стратегії модернізації розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, щодо наближення надання послуг органами фонду до місць проживання громадян – доповіла начальник Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду Київської області Трохименко Світлана Іванівна.
  2. Про надання пільг та компенсацій окремим категоріям громадян Миронівського району, які мають на це право на 2017 рік – начальник управління соціального захисту населення районної державної  адміністрації Ігор Майсус.
  3. . Про стан виконання дохідної частини бюджету міської та сільських рад – начальник управління фінансів районної державної адміністрації Віталій Роговий.
  4. Про виконання плану відбору на строкову військову службу та службу за контрактом – військовий комісар Леонід Кисленко.
  5. Про стан протипожежного водопостачання в населених пунктах Миронівського району – начальник Миронівського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій. Олег Масло.
  6. . Про встановлення лічильників в закладах культури району – начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної  адміністрації Василь Цимбал.

По закінченню апаратної наради були дані ряд доручень.

 DSCN1934 DSCN1922 DSCN1916 DSCN1929 DSCN1937 DSCN1904

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.