Урочисті заходи до Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї.

DSCN1822

У рамках широких культурних заходів, присвячених  Дню матері та Міжнародному дню сім’ї, яке традиційно святкується з року в рік,  у  Миронівському районному будинку культури  були проведені урочисті заходи.
Радо і тепло відкрила урочисту частину свята у Миронівському районному будинку культури, яке відбулося 13 травня 2017 року заступник голови адміністрації Оксана Вершута.  До присутніх, вона  звернулася  зі словами подяки матерям, які сумлінно та зразково виховують своїх діток та дбають про духовний і національний розвиток української родини.

             Подяки та цінні подарунки від голови райдержадміністрації  та голови районної ради урочисто було  вручено трудовим династіям медицини, освіти та культури, батькам вихователям прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу Давиденко, палкими оплесками зі сльозами на очах зал вшанував матерів та дружин загиблих учасників АТО.

            -“На сьогоднішній день  з боку органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування велика увага приділяється саме такій категорії, як багатодітні сім’ї, сім’ї де виховуються діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з обмеженими фізичними можливостями” – зауважила  Оксана Вершута.

       А далі – юні талановиті аматори сцени, вмілі вихованці Миронівської школи мистецтв, майстерно виконали у святковому концерті пісенні вітання, хореографічні композиції та подарували радість всім присутнім  глядачам.

DSCN1841 DSCN1845 DSCN1851 DSCN1852 DSCN1843 DSCN1833 DSCN1822 DSCN1814 DSCN1879 DSCN1866

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.