Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці Дня незалежності України.

P1100059

10 серпня 2017 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці Дня незалежності України.

Під час засідання, члени організаційного комітету попередньо вирішили, що районний захід до Дня незалежності України та церемонія підняття Державного прапора буде проведено 23 серпня 2017 року о 10.00 год. на центральній площі міста (біля районного будинку культури).

В ході роботи, члени комітету ретельно обговорили питання реалізації плану заходу по відзначенню 26-ї річниці Дня незалежності України та визначили відповідальних.

План заходів включатиме в себе: підняття державного прапора України та прапора Євросоюзу, нагородження подяками кращих жителів Миронівщини,  вручення паспортів молодим громадянам Миронівщини, нагородження воїнів АТО, нагородження батьків новонароджених немовлят, конкурс колективного малюнку на асфальті, виставки композицій та малюнків, виступи фольклорних колективів,  концертна програма за участю місцевих аматорів та багато іншого і цікавого.

P1100066 P1100059

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.