Громадські слухання в с.Грушів та с.Македони Миронівського району.

DSCN9504

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» з метою вивчення стану правопорядку в населених пунктах Миронівського району сьогодні 31 серпня 2017 року в приміщенні сільських рад с.Грушів та с.Македони  відбулися громадські слухання.

Основною метою даного заходу є вивчення криміногенної ситуації в регіоні, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

         В громадських слуханнях взяли участь: перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов, сільські голови Тетяна Нероба та Віталій Авраменко, поліцейський Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Євтушенко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Про стан правопорядку та злочинності в с.Грушів та с.Македони Миронівського району – доповів Олександр Євтушенко.
  2. Внесення пропозицій, зауважень щодо стану правопорядку та злочинності – вносилися від громади села.

Під час проведення громадських слухань було проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населеного пункту.

DSCN9504 груш м маке

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.