Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

впо

31 серпня 2017 року заступник голови  Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Миронівської районної державної адміністрації.

         Під час засідання комісії розглядалися наступні питання:

  1. Про призначення (відновлення) виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам.
  2. Про здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.
  3. Про додаткову перевірку внутрішньо переміщеним особам, які не пройшли фізичної ідентифікації в ПАТ «державний Ощадний банк України».

         Відповідно до норм чинного законодавства, комісія вирішила наступне:

         По першому питанню порядку денного надати дозвіл на призначення (відновлення) виплати пенсій 8 громадянам та 1 – призупинити до моменту відшкодування заборгованості.

         По другому питанню було розглянуто 12 справ, 3 – з них призначити соціальну виплату, 9 – призупинити до моменту встановлення фактичного місця проживання.

         І по останньому питанню, було розглянуто 6 справ, по яких вирішено призупинити виплати до встановлення фізичної ідентифікації.

впо вп

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.