І знову пролунав перший дзвінок

DSCN9596

01 вересня 2017 року в навчальних закладах Миронівського району відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення першого дзвоника  – Дня знань. В урочистих заходах взяли участь та привітали школярів з початком нового навчального року представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод спільно з депутатом Київської обласної ради Володимиром Шандрою побували в Козинській та Зеленьківській загальноосвітніх навчальних закладах, де мали нагоду побажати усім школярам підкорення нових вершин знань та досягнення омріяної мети, оскільки їхні здібності та наполегливість у навчанні стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Учням вищеназваних шкіл Володимир Шандра вручив проектори з мультимедійними екранами.

В Миронівську загальноосвітню школу №1 І-ІІІ ступенів завітала з привітаннями заступник голови адміністрації Оксана Вершута, яка побажала учням школи, щоб навчальний рік, який відкриє перед ними нові горизонти пізнання себе і світу,  надихав вчителів успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей та  щоб День знань став для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світі пізнання протягом всього навчального року.

 Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Нечипоренко побував у Грушівській ЗОШ I-IIІ ступенів.

Перший заступник голови Миронівської райдержадміністрації Костянтин Жданов – в Потіцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В знак вдячності за такі чудові слова привітання вихованці навчальних закладів  Миронівщини порадували дорогих гостей незабутніми концертними програмами та позитивними емоціями.

DSCN9548 DSCN9553

DSC_0880 DSCN9557 DSCN9596

DSC_0918 DSCN9641

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.