Управління соціального захисту населення інформує

УСЗН

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 „Про      внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”  змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховувати доходи за третій – четвертий квартали попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян. Інформація про доходи отримуватиметься, як і раніше, від ДФС та Пенсійного фонду України.

Враховуючи, що розрахунок субсидій у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року, необхідно протягом вересня отримати інформацію про доходи всіх отримувачів субсидій (домогосподарств, яким субсидія призначена починаючи з травня 2017 року) для забезпечення своєчасного проведення розрахунку-на опалювальний сезон. Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Начальник   управління                                         І.П.Майсус

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.