Завершення Чемпіонату України в груповій гонці «Мастерс 2017» та Всеукраїнських змагань «Велогонка миру» з велосипедного спорту серед ветеранів.

Изображение 231

Сьогодні, 08 вересня 2017 року на центральній площі міста Миронівка відбулося завершення Чемпіонату України в груповій гонці  «Мастерс 2017» та Всеукраїнських змагань  «Велогонка миру»  з велосипедного спорту серед ветеранів.

За результатами спортивного заходу спортсмени зайняли призові місця у Груповій гонці «Masters 2017» (07.09.2017):

У вікових категоріях :

18-35рр.

1-місце – Воловод Дмитро (Київ).

2-місце – Єгіазарян Георгій (Київ).

3-місце – Руденко Владислав (Київ).

35-39 рр.

1-місце – Кочін Олексій (Харків).

2 -місце –  Гладкий Андрій (Одеса).

3-місце – Батюхов Денис (Донецьк).

40-44 рр.

1-місце – Седінкін Тимофій (Хмельницький).

2-місце – Дроник Микола (Кривий Ріг).

3-місце – Галицький Віктор (Одеса).

45-49 р.

1-місце – Заїка Василь (Донецьк).

2-місце – Храповицький Дмитро (Донецьк).

3-місце – Козаченко Андрій (Дніпро).

50-54 рр.

1-місце – Аракелян Юрій (Київ).

2-місце – Тимцо Юрій (Луцьк).

3-місце – Гансевич Олег (АР Крим).

55-59 рр.

1-місце – Тригуб Едуард (Запоріжжя).

2-місце – Гримайло Ігор (Харків).

3-місце – Образцов  Василь (Харків).

60-64 рр.

1-місце – Тітаренко Станіслав (Харків).

2-місце – Нарижний Валерій (Запоріжжя).

3-місце – Романов Роман (Кривий Ріг).

65-69 рр.

1-місце – Тедоренко Валентин (Кропивницький).

2-місце – Зуєв Олександр (Львів).

3-місце – Гах Анатолій (Славутич, Київська область).

70-74 рр.

1-місце – Ковальчук Святослав (Львів).

2-місце – Скоробогатов Юрій ( Кривий Ріг).

Жінки

1-місце – Швченко Ілона.

У Всеукраїнських змаганнях індивідуальна велогонка «Велогонка миру» (08.09.2017):

У вікових категоріях:

Жінки:

1 -місце – Ішман Анастасія.(Кам’янське)

2 -місце – Шевченко Ілона.(Лиман, Луганська область)

3 -місце – Яковенко Катерина.(Київ)

60 +

1-місце – Нарижний Валерій. (Запоріжжя)

2-місце –  Тедоренко Валентин (Кропивницький).

3-місце –  Василенко Віктор (Горлівка, Донецька область).

50+

  • -місце – Гансевич Олег( АР Крим).
  • -місце – Тимцо Юрій (Луцьк).
  • -місце – Шурупов Святослав (Київ).

40 +

1-місце –  Козаченко Андрій (Дніпро)

2-місце –  Дроник Микола (Кривий Ріг)

3-місце –  Петрович Віктор (Київ).

18-39

1-місце –  Єременко Ігор (Київ).

2-місце -. Воловод Дмитро (Київ).

3-місце –  Батюхов Денис (Дніпро).

Всі учасники змагань та жителі міста залишилися задоволені від такого масштабного заходу.

Изображение 167 Изображение 174 Изображение 163 Изображение 179

Изображение 101 Изображение 071 Изображение 135 Изображение 046 Изображение 152 Изображение 192 Изображение 215 Изображение 201 Изображение 231

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.