Засідання комісії по розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців, а також інвалідів 1 та 2 групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов Миронівської районної державної адміністрації.

P2130028

04 жовтня 2017 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута  провела засідання комісії по розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців, а також інвалідів 1 та 2 групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов Миронівської районної державної адміністрації.

На порядок денний було винесено питання:

  1. Про призначення грошової компенсації члену сімї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, на придбання житла згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Секретар комісії надала на розгляд членам комісії пакет документів зазначених в Постанові Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719. Ретельно вивчивши відповідні  документи, члени комісії винесли позитивне рішення.

P2130030 P2130028

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.