Завдяки принциповій позиції Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області скасовано виправдувальний вирок відносно двох осіб винних у вчиненні вбивства

За апеляційною скаргою Миронівського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області скасовано виправдувальний вирок стосовно двох осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, передбачені п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 186, ч. 4 ст. 187,   КК України.

В червні 2013 року троє молодиків шляхом легкої наживи вирішили розбагатіти, з цією метою розробили та узгодили детальний план вчинення злочину, а саме: шляхом вчинення крадіжки грошових коштів з квартири родини К. З цією метою вони вивчали навколишню місцевість, проводили спостереження за квартирою, слідкували за господарями вивчаючи розпорядок їх дня. Вночі  проникнувши до квартири, вони були виявлені її господарями, в результаті чого у нападників одночасно виник умисел спрямований на напад з метою заволодіння чужим майном із застосуванням насильства до господарів.

Переконавшись у смерті господаря будинку, яка настала від проникаючого колото-різаного поранення грудної клітини з ушкодженням легеневої артерії та виникненням гострої крововтрати та впевнившись в тому, що господиня від отриманих ножових ударів по руках, тулубу, шиї та обличчю не чинить їм жодного опору, нападники заволоділи грошовими коштами в розмірі 32 000 гривень та 10 000 доларами США, що станом на 21.08.2013 за курсом НБУ становили 79 930 грн., а всього 111 930 грн.

Отримавши гроші нападники, зв’язали за допомогою липкої стрічки руки потерпілій, та заклеївши їй рот, залишили квартиру.

Вироком Кагарлицького районного суду Київської області обинувачених визнано невинуватими та виправдано.

Завдяки обгрунтованій та послідовній позиції Миронівського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області, виправдувальний вирок скасовано та призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

Заступник керівника
Кагарлицької місцевої прокуратури                                              В. Хахлюк

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.