Миронівщина урочисто відправила призовників осіннього призову до лав Збройних Сил України.

PA100087

10 жовтня 2017 Миронівський віськовий комісаріат урочисто відправив 8-х призовників осіннього призову до лав Збройних Сил України

Із напутніми словами до юнаків звернувся перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов. Він зазначив: «Вже стало доброю традицією, що призовники Миронівщини завжди гідно несли священний обов’язок захисника нашої Батьківщини, з честю виконували завдання збереження цілісності та недоторканості рубежів незалежної України. Служба у війську – це нелегке випробування, але я переконаний, що Ви пройдете його з честю й гідністю та повернетеся додому змужнілими, стійкішими та впевненішими у собі».

– «Хвилювання і турбота кожного з батьків, які віддають своїх синів в дуже не простий час для країни на виконання військового обов’язку, є зрозумілим. Але строковики не будуть направлятися в зону проведення антитерористичної операції, – наголосив військовий комісар Миронівського районного військового комісаріату Леонід Кисленко. Вони проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, а після цього будуть розподілені у військові частини постійної дислокації». Він побажав міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку.

До привітань приєдналися: міський голова Віталій Савенко, голова Миронівської організації ветеранів України Ігор Савченко, заступник голови громадської організації воїнів Афганістану Сергій Вожаков, сільські голови.

Благочинний Миронівського благочиння митрофорний протоієрей отець Андрій Оленин благословив молодих юнаків в добру путь, освятив їх та вручив кожному священний оберіг.

PA100012 PA100013 PA100021 PA100024 PA100078 PA100067 PA100053 PA100064 PA100087

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.