Профілактичні заходи

На території держави  проводяться профілактичні заходи , які спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, реалізацію державної політики у сферах збереження  охорони прав та свобод  людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Власники незаконних „арсеналів” мають можливість позбутися їх добровільно, звернувшись до Миронівського ВП. При цьому вони звільняються від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї. До того ж ця зброя за бажанням громадян може бути зареєстрована у визначеному законодавством порядку.

Принагідно варто нагадати власникам зброї в котрих термін дії дозволів на неї закінчився чи закінчується у цьому році, – Вам необхідно з’явитись у дозвільну систему відділу поліції та перереєструвати свою зброю.

У разі виявлення  незаконного носіння, зберігання, придбання и передачі чи збуту вогнепальної зброї ( крім гладкоствольної мисливської) , бойових припасів, вибухових речовина або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – порушники згідно ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 Згідно ч.2 ст.263КК України – за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів , кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу – караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами  на строк від 120 годин  до 240годин, або арештом на  строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

ПРАВОВІ НАСЛІДКИ ПОЛОЖЕННЯ Ч.3СТАТТІ 263 КК УКРАЇНИ  У РАЗІ ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ.

Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений  частинами 1 та 2 цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

По питаннях  звертатись  до Миронівського ВП ГУНП в Київській області за адресою: м.Миронівка вул.Лермонтова, 20.   тел. 5-13-41.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.