Служба порятунку «101» інформує:

МНС

30.09.17 року о 16 год. 00 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ м. Миронівка поступило повідомлення про те, що в  с.Росава горить очерет та трав’яний настил. На гасіння пожежі виїхав черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка. По прибуттю до місця виклику встановлено, що горить очерет на площі 0,8 га. Мешканців села  охопила паніка адже полум’я завдяки вітру дуже швидко розповсюджувалось. Але завдяки вчасному повідомленню до служби порятунку, та вмілим діям рятувальників пожежу  було швидко ліквідовано.

За умов сухої теплої погоди перебуваючи в лісових масивах, присадибних ділянках, в місцях масового відпочинку, люди часто порушують елементарні правила пожежної безпеки, нехтують їхніми вимогами, не замислюються над можливими наслідками своєї недбалості.

Також будьте обережними з вогнем, перебуваючи у лісопаркових зонах, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого непогашеного недопалка або сірника може статися пожежа.

Отже, якщо ми будемо уважнішими і обережнішими та завжди виконувати правила пожежної безпеки, то захистимо себе й природу від втрат.

    Слід зауважити  якщо пожежа все-таки виникла ви можете загасити її водою, засипати землею чи піском або збивати полум’я за допомогою широких гілок з листям. Якщо пожежа набуває значного розвитку, то необхідно повідомити пожежно – рятувальну службу за тел. 101.

      30.09.2017 року о 18 год. 05 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ м. Миронівка поступило повідомлення про те, що в с. Юхни, вул. Лісовій,  горить приватний житловий будинок . До місця виклику виїхав черговий караул

14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка.

        По прибуттю до місця виклику було встановлено, що в результаті перекалу груби пічного опалення загорілися речі , які розміщалися на лежанці та було сильне задимлення .

 Пожежу було швидко ліквідовано .

    В наслідок пожежі загинула жителька будинку від чадного диму.

Причина пожежі перекал пічного опалення.

Начальник караулу 14-ДПРЧ  м. Миронівка

ст.л-нт служби ЦЗ                                                                 Баглаєв М.М.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.