Зустріч Народного депутата України Юлія Мамчура з учнівською молоддю.

PA110163

На передодні відзначення Дня захисника України 11 жовтня 2017 року в залі засідань Миронівської районної ради була проведена  зустріч Народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Юлія Мамчура з учнівською молоддю та громадськістю Миронівського району. Метою даного засідання було популяризація військово-патріотичного виховання учнівської молоді району.

 На початку зустрічі заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута представила Народного депутата України та продемонструвала присутнім відеоролик, де Юлій Мамчур під час російсько-українського конфлікту на півострові Крим, на чолі  колони, без зброї, під бойовим стягом та державним прапором України, співаючи гімн України рушив в бік озброєних вояків, що блокували прохід до військової частини, при цьому на той час «невідомі формування» стріляли біля ніг українських льотчиків та у повітря.

Учнівська молодь і громадськість міста спілкувалися з Юлієм Мамчуром та ставили питання на різну тематику. А саме: «Коли Ви вирішили стати військовим?», «Як Ви вважаєте, чи можливо було відстояти АР Крим?», «Як склалася доля тих людей, з якими Ви служили в Криму?», «Чи маєте відношення до реформування ЗСУ? Як його оцінюєте?», «Як довго ще триватиме АТО?», «Яке ставлення до поширення корупції в Україні?» та багато інших питань.

Народний депутат України тепло і щиро відповів на всі поставлені йому запитання. Зосередив увагу присутніх на зробленій роботі, законодавчих ініціативах, а також висловив свою особисту думку з приводу окремих законодавчих ініціатив Кабінету Міністрів України та Верховної Ради.

Модетатором заходу виступив заслужений журналіст України, член Міжнародної федерації журналістів Юрій Чигирин.

В кінці засідання заступник голови адміністрації Оксана Вершута привітала Юлія Мамчура та присутніх в залі чоловіків з наступаючим Днем захисника України.         – «Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави» – мовила вона.

PA110163 PA110170 PA110178 PA110179 PA110194 PA110183 PA110198 PA110180 PA110164 PA110201

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.