Робоча нарада з перевізниками Миронівського району

пер

24 жовтня 2017 року заступник голова Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела робочу нараду з начальником управління соціального захисту населення адміністрації Ігорем Майсусом, керівниками громадських організацій ветеранів України, воїнів-Афганістану, спілки учасників АТО та перевізниками Миронівського району.

Під час наради Оксана Вершута окреслила ситуацію, що склалася з питання відшкодування перевізникам району їх затрат на перевезення пільгових категорій громадян та запропонувала алгоритм спільного вирішення даного питання із запровадженням талонів для пільговиків.

  Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Майсус доповів про пільгові категорії громадян, які стоять на обліку в управлінні.

Також вирішення потребує питання обліку кількості проїздів, які здійснює пільговик, адже одна людина майже щоденно користується правом на пільговий проїзд, інша – кілька разів у місяць, дехто – 1 раз, а є й такі, що жодного разу не скористалися. Як бути в цьому випадку? Учасники наради жваво обговорювали можливі шляхи вирішення даної проблеми.

  Підводячи підсумок наради заступник голови райдержадміністрації, наголосила на підтримці керівництвом району ініціатив учасників АТО з піднятих питань і недопущення можливого припинення автоперевезення по маршрутах району.

по пер пер

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.