У Білоцерківській ОДПІ привітали ветеранів податкової служби

Вже стало доброю традицією наприкінці жовтня вшановувати ветеранів та пенсіонерів податкової служби. З цієї  нагоди до Білоцерківської ОДПІ завітали члени осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України».

Зі словами вдячності з нагоди Дня ветеранів та пенсіонерів податкової служби у режимі селекторного зв’язку  звернувся до колишніх колег Олексій Кавилін – керівник фіскальної служби Київської області. „Для людей, які не один рік життя віддали податковій службі, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку, наші двері завжди відкриті, і нинішнє керівництво зі свого боку буде робити все можливе для підтримки та допомоги ветеранській організації” , – зазначив  головний податківець  Київщини.

В свою чергу, в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко зазначив, що наші сьогоднішні успіхи ґрунтуються на міцному фундаменті напрацювань попередніх поколінь професійних, порядних, патріотичних фахівців. Ветеранами було докладено надзвичайних зусиль, аби податкова, а нині фіскальна служба, була здатна виконувати поставлені державою завдання.

Наприкінці урочистостей Ігор Орленко вручив гостям  подарунки  з нагоди свята та побажав усім присутнім здоров’я та довголіття, добробуту і впевненості у майбутньому.

Білоцерківська ОДПІ

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.