Управління соціального захисту населення інформує

УСЗН

                Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації (орендарі – за місцем проживання): заяву  про призначення житлової субсидії та декларацію  про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

                Прийом громадян міста Миронівка здійснюється  відділом  із звернень громадян управління, де також працює телефонна гаряча лінія 5-26-38. Згідно ПКМУ від 21.10.1995 р. № 848 пункту 3. у сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення субсидій та передачу їх відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими  органами сільських і селищних рад.

                 Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7 цього Положення, за два  квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.

 Начальник  управління                                               І.П.Майсус

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.